Військова частина А2506 / стр. 6 из 8 / Дезертири та зрадники


Коньоши Роман Васильович

Водій - заправник відділення спеціальних автомобілів автотранспортного взводу роти матеріально-технічного забезпечення

Слободянюк Віталій Валерійович

Командир взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Яцишин Юрій Анатолійович

Начальник продовольчого складу НЗ взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Кудряшов Ігор Васильович

Начальник речового складу взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Борисюк Людмила Михайлівна

Начальник сховища взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Шмігельський Станіслав Валерійович

Начальник складу засобів зв'язку взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Курятенко Оксана Михайлівна

Начальник лазні - санітарний інструктор взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Чікін Віктор Іванович

Начальник пральні взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Гриценко Олексій Юрійович

Механік-паропровідник пральні взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Ашихміна Тетяна Володимирівна

Начальник ремонтної майстерні речового майна взводу забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Грудачов Ігор Валентинович

Командир ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Сердюченко Ігор Юрійович

Командир відділення розбирально-складальних робіт ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Абсеметов Ленур Расимович

Майстер відділення розбирально-складальних робіт ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Приймак Олексій Миколайович

Водій-слюсар відділення розбирально-складальних робіт ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Лічка Олег Іванович

Командир відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Савельєв Андрій Юрійович

Старший механік відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Веделюк Олег Васильович

Акумуляторник відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Червонописький Максим Петрович

Водій-механік відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Бродовський В’ячеслав Володимирович

Водій-моторист відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально-технічного забезпечення

Макогон Руслан Петрович

Технік виїзної лабораторії вимірювальної техніки

Рудківський Сергій Іванович

Технік виїзної лабораторії вимірювальної техніки

Оселедченко Сергій Володимирович

Водій виїзної лабораторії вимірювальної техніки

Вайтаускас Сергій Анатолійович

Водій виїзної лабораторії вимірювальної техніки

Рибін Сергій Володимирович

Начальник складу відділення забезпечення пальним та мастильними матеріалами

Трушицин Дмитро Юрійович

Начальник електростанції складу відділення забезпечення пальним та мастильними матеріалами

Донець Сергій Володимирович

Старший оператор складу відділення забезпечення пальним та мастильними матеріалами

Шептицький Дмитро Володимирович

Оператор складу відділення забезпечення пальним та мастильними матеріалами

Сконцей Наталя Валеріївна

Начальник пункту заправки пальним відділення забезпечення пальним та мастильними матеріалами

Кучеренко Олександр Олександрович

Головний сержант - командир відділення роти охорони

Сімейко Олексій Васильович

Старший стрілець взводу охорони роти охорони

Червяков Сергій Олександрович

Старший стрілець взводу охорони роти охорони

Миронович Микола Юрійович

Снайпер взводу охорони роти охорони

Приходько Олександр Володимирович

Стрілець взводу охорони роти охорони

Демчук Дмитро Олександрович

Стрілець взводу охорони роти охорони

Овсянкін Артем Сергійович

Кулеметник взводу охорони роти охорони