Єлісєєв Сергій Станіславович

Дезертир та зрадник — не прибув на континентальну територію України у визначені пункти збору, перейшов на військову службу до російських окупантів.

Колишній перший заступник командувача ВМС України віце-адмірал Сергій Єлісєєв з липня 2014 переведений на Балтійський флот ВМФ Росії на посаду заступника командувача з бойової підготовки.


Військове звання - віце-адмірал

Місце проходження служби - Командування ВМС ЗС України

Займана посада - Перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Місце призову - інформація відсутня

Коли та яким РВК призваний (а) - 05.08.78


Дата народження - 24.10.61

Ідентифікаційний номер - 2257715630

Місце проживання - Севастополь проспект Античний 6, кв. 51


Повідомлення про дезертирство та зраду -

Військовою прокуратурою Південного регіону розслідується кримінальне провадження стосовно Єлісєєва, якому повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") та ч. 1 ст. 408 ("Дезертирство") Кримінального кодексу України. 

В серпні 2015 р. Військова прокуратура Південного регіону повідомила С.Єлісєєву про підозру. Його підозрюють у тому, що в лютому-березні 2014 р., зрадивши військовій присязі та з метою сприяння іноземній окупації території Автономної Республіки Крим, він вчинив дезертирство зі служби та вступив на військову службу до Збройних сил Російської Федерації — призначений на посаду заступника командувача Балтійського флоту Військово-морського флоту РФ.