Академія військово-морських сил імені П.С. Нахімова / стр. 6 из 13 / Дезертири та зрадники


Мандрикін Михайло Вікторович

Головний сержант роти МТЗ

Дубовий Олексій Миколайович

Головний сержант автомобільного взводу роти МТЗ

Марченко Станіслав Вікторович

Командир відділення автомобільного взводу роти МТЗ

Герман Євген Ігорович

Старший водій автомобільного взводу роти МТЗ

Бондар Володимир Павлович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Грігоров Максим Павлович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Гузенко Максим Русланович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Коробченко Ігор Юрійович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Саєнко Сергій Олександрович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Белініс Віктор Сергійович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Мельничук Андрій Олександрович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Коберник Андрій Іванович

Водій автомобільного взводу роти МТЗ

Барановський Віталій Аркадійович

Командир взводу забезпечення роти МТЗ

Конобєєв Олег Вікторович

Начальник складу технічного майна роти МТЗ

Арабський Олександр Геннадійович

Начальник складу озброєння радіаційного, хімічного, біологічного захисту роти МТЗ

Ремезов Ігор Олександрович

Начальник складу озброєння роти МТЗ

Мельниченко Дмитро Олегович

Начальник електростанції роти МТЗ

Черкасов Іван Валентинович

Командир відділення технічного обслуговування автомобільної техніки роти МТЗ

Жвакін Анатолій Володимирович

Старший механік відділення технічного обслуговування автомобільної техніки роти МТЗ

Лаухін Володимир Васильович

Водій — механік відділення технічного обслуговування автомобільної техніки роти МТЗ

Чубук Алла Степанівна

Начальник ремонтної майстерні речового майна роти МТЗ

Шумський Дмитро Олександрович

Технік вузла зв'язку

Гончарова Наталія Михайлівна

Начальник телефонної станції вузла зв'язку

Сікорська Олена Олександрівна

Механік-телефоніст вузла зв'язку

Карпова Евгенія Петрівна

Механік-телефоніст вузла зв'язку

Шкуро Іван Васильович

Головний старшина військового оркестру

Ільїн Ігор Володимирович

Артист вищої категорії військового оркестру

Мітрохін Юрій Миколайович

Артист першої категорії військового оркестру

Козлов Олексій Юрійович

Артист першої категорії військового оркестру

Куліковський Вячеслав Анатолійович

Артист першої категорії військового оркестру

Кліч Микола Ігорович

Артист першої категорії військового оркестру

Діденко Святослав Олександрович

Артист першої категорії військового оркестру

Смірнов Борис Борисович

Артист другої категорії військового оркестру

Андросов Степан Борисович

Артист другої категорії військового оркестру

Ковальова Інна Петрівна

Артист другої категорії військового оркестру