Військова частина А4591 / стр. 3 из 4 / Дезертири та зрадники


Коваленко Ольга Олександрівна

Молодший спеціаліст служби захисту інформації

Колібабчук Наталя Олександрівна

Спеціаліст-оператор служби захисту інформації

Кондратенко Оксана Володимирівна

Відповідальний виконавець відділення особового складу та стройового

Конушкін Олександр Олександрович

Водій автомобільного відділення

Красота Олександр Олександрович

Сержант-інструктор циклової комісії з управління повсякденною діяльністю підрозділів

Кузнецова Ольга Анатоліївна

Старша медична сестра

Кульбачний Ігор Андрійович

Начальник кабінету дизельних енергетичних установок ЦКВТД

Кушнаренко Артур Миколайович

Інженер полігону живучості кораблів

Лагутін Павло Геннадійович

Водій автомобільного відділення

Лакіза Сергій Вікторович

Начальник складу

Макійова Оксана Євгенівна

Начальник кабінету корабельних систем ЦКВТД

Малюченко Ірина Олександрівна

Начальник кабінету військово-морської підготовки ЦКВТД

Малюченко Роман Васильович

Начальник полігону живучості кораблів

Мамонтова Наталія Олександрівна

Начальник кабінету ремонтної підготовки ЦКВТД

Меркушов Михайло В’ячеславович

Інструктор навчального взводу навчальної роти (загальновійськової підготовки)

Мефодьєв Володимир Геннадійович

Начальник кабінету зорового зв’язку ЦКВСД

Михайлютенко Олена Іванівна

Начальник групи секретного документального забезпечення служби захисту інформації

Мінєєв Анатолій Васильович

Інструктор навчального взводу навчальної роти (загальновійськової підготовки)

Мусінський Володимир Володимирович

Начальник контрольно-технічного пункту

Новікова Оксана Вікторівна

Діловод служби захисту інформації

Нонік Андрій Миколайович

Інструктор навчального взводу навчальної роти (загальновійськової підготовки)

Олейнік Юлія Юріївна

Начальник кабінету із боротьби з пожежами на кораблях ЦКВТД

Олешко Ольга Іванівна

Начальник кабінету гідроакустичних станцій ЦКВСД

Орлова Марина Володимирівна

Начальник сховища

Павлов Артем Миколайович

Помічник начальника відділення особового складу та стройового

Пастухова Лариса Вікторівна

Начальник кабінету приладів управління артилерійською стрільбою ЦКВСД

Підгурський Сергій Леонідович

Інструктор навчального взводу навчальної роти (загальновійськової підготовки)

Рак Олег Михайлович

Командир відділення технічного обслуговування автомобільної техніки

Руденко Віталій Олександрович

Начальник кабінету радіолокаційних станцій ЦКВСД

Рябишев Павло Андрійович

Водій автомобільного відділення

Сігачов Михайло Петрович

Старшина команди полігону керування підводним човном

Сідачова Тетяна Сергіївна

Начальник лазні – санітарний інструктор

Соколюк Михайло Георгійович

Сержант-інструктор навчальної роти (загальновійськової підготовки)