Військова частина А4591 / стр. 2 из 4 / Дезертири та зрадники


Поздняков Дмитро Володимирович

Командир навчального взводу – викладач навчальної роти НКПВК

Пономарьов Дмитро Сергійович

Начальник відділення особового складу та стройового

Попсуйко Сергій Юрійович

Командир навчального взводу – викладач навчальної роти НКПС

Сабельніков В’ячеслав Сергійович

Командир навчального взводу – викладач навчальної роти НКПС

Селіщев Віталій Анатолійович

Старший помічник начальника відділення особового складу та стройового

Скіпа Денис Олександрович

Командир навчального взводу – викладач навчальної роти НКПВК

Тісельська Марія Володимирівна

Офіцер відділення по роботі з особовим складом

Умнов Олексій Вікторович

Командир навчальної роти (загальновійськової підготовки) – старший викладач

Хорошев Максим Олександрович

Командир навчального взводу навчальної роти (загальновійськової підготовки) – викладач

Цюпрук Михайло Михайлович

Командир навчального взводу навчальної роти (загальновійськової підготовки) – викладач

Чукін Олександр Вікторович

Командир навчальної роти (загальновійськової підготовки) – старший викладач

Шкарбан Тетяна Юріївна

Заступник командира навчальної роти по роботі з особовим складом НКПВК

Шуліка Володимир Анатолійович

Викладач циклової комісії з управління повсякденною діяльністю підрозділів

Яковін Ілля Миколайович

Командир навчального взводу навчальної роти (загальновійськової підготовки) – викладач

Ярошко Василь Павлович

Начальник циклової комісії з управління повсякденною діяльністю підрозділів

Байдак Дмитро Іванович

Водій автомобільного відділення

Баранова Ганна Григорівна

Дізінфектор лазні

Бевз Микола Олегович

Головний старшина навчального центру

Білозор Володимир Васильович

Начальник кабінету торпедного озброєння та РБУ ЦКВСД

Борисенко Руслан Іванович

Начальник кабінету допоміжних механізмів і систем ЦКВТД

Ващенко Олеся Юріївна

Начальник кабінету берегових пересувних електростанцій ЦКВТД

Глебов Євген Володимирович

Водій автомобільного відділення

Гончар Олег Сергійович

Командир автомобільного відділення

Гофман Оксана Олегівна

Начальник інформаційно-аналітичної групи

Грищенко Марина Михайлівна

Заступник начальника служби захисту інформації

Демченко Олександр Володимирович

Сержант з матеріального забезпечення навчальної роти (загальновійськової підготовки)

Добродій Павло Миколайович

Начальник кабінету артилерійських комплексів та боєприпасів ЦКВСД

Єфімов Денис Валерійович

Сержант – інструктор навчальної роти НКПВК

Заднепряна Ольга Анатоліївна

Діловод-статистик відділення особового складу та стройового

Капустіна Ірина Василівна

Офіцер відділення матеріально-технічного забезпечення

Карачінська Альона Анатоліївна

Начальник бібліотеки

Кобиленко Ольга Олександрівна

Начальник кабінету тактичної підготовки ЦКВСД