Військова частина А4430 / Дезертири та зрадники


Бабіченко Леонід Олександрович

старшина моторної команди моторної групи електромеханічної бойової частини

Борисов Сергій Олександрович

командир рульового відділення рульової команди бойової частини штурманської

Величко Олександр Янекович

старший торпедист торпедного відділення торпедної команди торпедної групи мінно-торпедної бойової частини

Вечірко Сергій Сергійович

старшина гідроакустичної команди радіотехнічної бойової частини

Вещицький Олександр Сергійович

командир відділення засекреченого зв’язку радіотелеграфної команди бойової частини та зв’язку

Вітренко Іван Сергійович

старший моторист моторного відділення моторної команди моторної групи електромеханічної бойової частини

Войцешко Олександр Миколайович

командир електротехнічного відділення електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Гайдаєнко Сергій Миколайович

старшина трюмної команди електромеханічної бойової частини

Гнусін Артем Володимирович

електрик електротехнічного відділення електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Голодишин Петро Олександрович

старшина торпедної команди торпедної групи мінно-торпедної бойової частини

Гріцин Олексій Володимирович

командир моторного відділення моторної команди моторної групи електромеханічної бойової частини

Загляда Борис Олегович

старший електрик електронавігаційного відділення електронавігаційної групи бойової частини штурманської

Ковальчук Іван Віталійович

старший кок команди постачання

Колеснік Владислав Сергійович

торпедист торпедного відділення торпедної команди торпедної групи мінно-торпедної бойової частини

Корнієць Микола Валерійович

старший електрик електротехнічного відділення електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Кривушенко Віктор Григорович

старшина електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Кузнецов Дмитро Вадимович

командир трюмного відділення трюмної команди електромеханічної бойової частини

Кукот Богдан Андрійович

старший торпедист торпедної команди торпедної групи мінно-торпедної бойової частини

Лебедєв Валерій Володимирович

старший електрик електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Лисак Дмитро Олександрович

старший моторист моторного відділення моторної команди моторної групи електромеханічної бойової частини

Ляшик Микола Миколайович

командир моторного відділення моторної команди моторної групи електромеханічної бойової частини

Малий Владислав Вікторович

гідроакустик гідроакустичного відділення гідроакустичної команди радіотехнічної бойової частини

Мамедов Віктор Аріфович

кок команди постачання

Мельниченко Антон Валерійович

машиніст трюмного відділення трюмної команди електромеханічної бойової частини

Олійник Сергій Володимирович

моторист моторного відділення моторної команди моторної групи електромеханічної бойової частини

Пашко Микита Олександрович

старший рульовий-сигнальник рульового відділення рульової команди бойової частини штурманської

Перепелкін Олександр Євгенович

електрик електротехнічного відділення електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Селезньов Денис Дмитрович

радіотелеграфіст відділення засекреченого зв’язку радіотелеграфної команди бойової частини зв’язку

Стрикун Віталій Володимирович

старший електрик електротехнічного відділення електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Трошев Едуард Володимирович

старшина радіотелеграфної команди бойової частини зв’язку

Халімон Олександр Сергійович

електрик електротехнічного відділення електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Хлизов Андрій Анатолійович

радіометрист радіотехнічного відділення радіотехнічної бойової частини

Шавиров Олександр Юрійович

командира трюмний відділення трюмної команди електромеханічної бойової частини

Шоферов Микола Миколайович

командир електротехнічного відділення електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Щерба Денис Леонідович

старшина команди постачання