Військова частина А4424 / Дезертири та зрадники


Кривко Михайло Федорович

командир війскової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Сухачев Олексій Олександрович

начальник штабу-перший заступник командира військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Батраков Вадим Вікторович

заступник командира військової частини А4424 по роботі з особовим складом (управління військової частини А3073)

Шаманський Станіслав Леонідович

штурман військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Данильченко Вячеслав Володимирович

заступник командира військової частини А4424 з електромеханічної частини (управління військової частини А3073)

Облакевич Олександир Володимирович

звязківець військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Альошкіна Олена Юріївна

помічник командира військової частини А4424 з фінансово-економічної роботи-начальник служби (управління військової частини А3073)

Сергієнко Марина Іллівна

начальник таємної частини військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Макаренко Валерія Водлодимирівна

діловод таємної частини військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Караваєва Людмила Аркадіївна

бухгалтер військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Голодко Оксана Вячеславівна

бухгалтер військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Коротун Олена Володимирівна

бухгалтер військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Щитцова Людмила Анатоліївна

бухгалтер військової частини А4424 (управління військової частини А3073)

Тарасенко Максим Олександрович

"командир судна скфп ""Сєвєродонецьк"""

Альошин Андрій Олегович

"помічник командира скфп ""Сєвєродонецьк"""

Заулочний Ігор Михайлович

"заступник командира скфп «Сєвєродонецьк"" - начальник служби спеціальних вимірювань"

Грінченко Микола Ігорович

"начальник гідроакустичної лабораторії служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Гуляєв Анатолій Олександрович

"начальник лабораторії магнітних полів служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Лєбєдєв Олексій Сергійович

"інженер вимірювальної лабораторії служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Аммаєв Тімур Абдуллайович

"інженер гідроакустичної лабораторії служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Шелудков Максим Олегович

"інженер лабораторії магнітних полів служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Вітвицький Дмитро Дмитрович

"головний старшина скфп ""Сєвєродонецьк"""

Бзенко Іван Сергійович

"машиніст моторної команди електромеханічної частини скфп ""Сєвєродонецьк"""

Серіков Сергій Олександрович

"машиніст моторної команди електромеханічної частини скфп ""Сєвєродонецьк"""

Касапов Віталій Анатолійович

"технік групи забезпечення акустичних вимірювань служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Матвійчук Андрій Володимирович

"командир відділення групи забезпечення акустичних вимірювань служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Усов Микола Миколайович

"старший гідроакустик групи забезпечення акустичних вимірювань служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""

Хитряк Руслан Михайлович

"гідроакустик групи забезпечення акустичних вимірювань служби спеціальних вимірювань скфп ""Сєвєродонецьк"""