Військова частина А4416 / стр. 4 из 5 / Дезертири та зрадники


Шах Сергій Вікторович

Сержант з матеріального забезпечення

Замонський Іван Вікторович

Командир радіорелейного взводу

Рябушенко Андрій Олександрович

Водій-електрик радіорелейної станції (Р-409)

Головін Артем Олександрович

Водій-електрик радіорелейної станції (Р-409)

Корнішева Тетяна Сергіївна

Механік радіорелейної станції (Р-409)

Соколова Ксенія Олексіївна

Механік радіорелейної станції (Р-409)

Сарапін Олександр Юрійович

Начальник радіорелейної станції (Р-409)

Яровий Антон Павлович

Водій-електрик радіорелейної станції (Р-409)

Реука Олег Вікторович

Начальник радіорелейної станції (Р-409)

Морозов Андрій Олександрович

Водій-електрик радіорелейної станції (Р-409)

Журій Діна Миколаївна

Механік радіорелейної станції (Р-409)

Кірюкова Катерина Вікторівна

Механік радіорелейної станції (Р-409)

Скоробогач Ганна Володимирівна

Механік радіорелейної станції (Р-409)

Щербатюк Ігор Станіславович

Водій-електрик радіорелейної станції (Р-409)

Глухов Дмитро Юрійович

Механік радіорелейної станції (Р-409)

Карапиш Тетяна Володимирівна

Начальник тропосферної радіорелейної станції (Р-412А)

Чернуха Дмитро Сергійович

Водій-електрик тропосферної радіорелейної станції (Р-412А)

Муравйова Олена Олександрівна

Старший механік тропосферної радіорелейної станції (Р-417МУ)

Котюжанський Богдан Анатолійович

Водій-електрик тропосферної радіорелейної станції (Р-417МУ)

Шибко Вероніка Василівна

Механік тропосферної радіорелейної станції (Р-417МУ)

Столповська Альона Володимирівна

Старший механік тропосферної радіорелейної станції (Р-417МУ)

Бзенко Інна Миколаївна

Механік тропосферної радіорелейної станції (Р-417МУ)

Стрельников Максим Володимирович

Командир лінійно – кабельного відділення зв’язку

Мудранінець Сергій Юрійович

Кабельник-спаювальник

Місюгов Сергій Сергійович

Водій лінійно – кабельного відділення зв’язку

Муравйов Юрій Сергійович

Командир взводу матеріально-технічного забезпечення

Бубякін Віталій Сергійович

Начальник складу

Місько Руслан Володимирович

Майстер майстерні технічного забезпечення (АТО-2)

Садовников Володимир Юрійович

Водій-електрик майстерні технічного забезпечення (АТО-17)

Реверук Дмитро Петрович

Командир відділення технічного обслуговування автомобільної техніки

Кучик Андрій Іванович

Старший механік-акумуляторник

Саковець Володимир Володимирович

Начальник контрольно-технічного пункту