Військова частина А4416 / стр. 3 из 5 / Дезертири та зрадники


Маслов Андрій Геннадійович

Начальник апаратної (Н-18-3)

Гетман Олена Володимирівна

Старший механік-телефоніст апаратної (Н-18-3)

Степанюк Тетяня Михайлівна

Механік-радіотелефоніст апаратної (Н-18-3)

Чорний Сергій Анатолійович

Начальник апаратної («Фон-5»)

Шевченко Володимир Віталійович

Командир відділення апаратної («Фон-5»)

Толстопятова Рената Ігорівна

Старший механік апаратної («Фон-5»)

Панасюк Альона Олександрівна

Механік апаратної («Фон-5»)

Колбасін Костянтин Сергійович

Начальник електростанції

Сульйознов Роман Вікторович

Начальник ремонтної майстерні засобів зв’язку та АСУ

Кіркін Андрій Анатолійович

Головний старшина батальйону зв’язку

Балабєва Ганна Дмитрівна

Старший механік передавального радіовузла (Р-161У)

Кравчук Олена Ігорівна

Старший механік передавального радіовузла (Р-161У)

Ібрагімова Світлана Миколаївна

Механік-телефоніст радіостанції (Р-161А2М1)

Пашина Валерія Вікторівна

Начальник приймального радіовузла (Р-161-ПУ)

Громович Юлія Ігорівна

Радіотелеграфіст приймального радіовузла (Р-161-ПУ)

Борисов Сергій Андрійович

Старший радіотелеграфіст приймального радіовузла (Р-161-ПУ)

Вальчишина Катерина Геннадіївна

Старший радіотелеграфіст радіостанції (Р-161А2М1)

Коваль Іван Сергійович

Механік-телефоніст радіостанції (Р-161А2М1)

Шворнєв Андрій Андрійович

Механік-радіотелефоніст радіостанції (Р-142Н)

Тургунов Ігор Тахіржанович

Начальник радіорелейної станції (Р-409МА)

Ємельяненко Оксана Олександрівна

Механік радіорелейної станції (Р-409МА)

Бендзюк Ігор Юрійович

Начальник радіорелейної станції (Р-409МА)

Шибко Єлизавета Василівна

Механік радіорелейної станції (Р-409МА)

Пустовіт Лілія Миколаївна

Начальник апаратної (П-238ТК)

Рикунова Ольга Анатоліївна

Механік-телеграфіст апаратної (П-238ТК)

Чудін Денис Ігорович

Водій-електрик апаратної (П-238ТК)

Підопригора Олена Вікторівна

Телеграфіст апаратної (П-238ТК)

Сіраєва Катерина Сергіївна

Механік-радіотелефоніст радіостанції (Р-142Н)

Бендзюк Катерина Ігорівна

Старший телеграфіст апаратної (П-238ТК)

Гошій Алла Петрівна

Телеграфіст апаратної (П-238ТК)

Якимова Анастасія Володимирівна

Механік-телефоніст апаратної (П-244ТН)

Попович В’ячеслав Федорович

Головний старшина радіорелейного батальйону

Приходько Олександр Миколайович

Головний сержант радіорелейної роти