Військова частина А4416 / стр. 2 из 5 / Дезертири та зрадники


Целуйко Тетяна Віталіївна

Відповідальний виконавець штабу

Полякова Світлана Олександрівна

Оператор оперативно-технічного відділення

Корнієнко Людмила Йосипівна

Відповідальний виконавець інформаційно-аналітичної групи

Щитцова Наталія Володимирівна

Відповідальний виконавець групи секретного документального забезпечення

Скорохватов Денис Олегович

Спеціаліст групи спеціального зв’язку

Калашнікова Олена Олександрівна

Провідний бухгалтер фінансово-економічної служби

Пермінова Олена Миколаївна

Бухгалтер (І категорії) фінансово-економічної служби

Нахаєва Ольга Володимирівна

Бухгалтер фінансово-економічної служби

Гадайчук Тетяна Юріївна

Бухгалтер фінансово-економічної служби

Колдун Яна Сергіївна

Бухгалтер фінансово-економічної служби

Імінов Сіран Назімович

Головний старшина батальйону управління

Черкашина Олена Юріївна

Начальник апаратної (П-238ТК)

Камардіна Любов Степанівна

Механік-телеграфіст апаратної (П-238ТК)

Вигляд Ірина Миколаївна

Старший механік-телефоніст апаратної (П-244ТН)

Солуянов Костянтин Михайлович

Водій-електрик апаратної (П-244ТН)

Бєлова Алла Андріївна

Механік радіорелейної станції (Р-409МА)

Рябий Сергій Олегович

Водій-електрик радіорелейної станції (Р-409МА)

Комісарова Інна Олегівна

Механік радіорелейної станції (Р-409МА)

Янько Віталій Юрійович

Начальник радіорелейної станції (Р-409МА)

Бартко Олена Сергіївна

Механік радіорелейної станції (Р-409МА)

Гайченя Олександр Олександрович

Водій-електрик радіорелейної станції (Р-409МА)

Кочернікова Юлія Іванівна

Механік радіорелейної станції (Р-409МА)

Денисов Андрій Васильович

Оператор апаратної зв’язку комплексу К-1501

Дмитрієвська Вікторія Ігорівна

Механік апаратної зв’язку комплексу К-1501

Мельникова Юлія Вадимівна

Механік-радіотелефоніст радіостанції (Р-142НМ)

Сюч Олег Миколайович

Лінійний наглядач-телефоніст

Склярова Наталія Анатоліївна

Механік-радіотелефоніст радіостанції (Р-145БМ)

Пономар Анастасія Вадимівна

Механік-радіотелефоніст радіостанції (Р-145БМ)

Семернін Олександр Вікторович

Механік-радіотелефоніст радіостанції (Р-145БМ)

Поляков Валерій Євгенійович

Механік-телефоніст радіостанції (Р-161А2М1)

Сметаніна Ірина Григорівна

Механік-телефоніст радіостанції (Р-161А2М1)

Горлинська Олена Валеріївна

Радіотелеграфіст радіостанції (Р-161А2М1)

Іванова Валерія Андріївна

Механік-радіотелефоніст радіостанції (Р-142Н)