Військова частина А4414 / Дезертири та зрадники


Афанасенко Євген Миколайович

Командир дивізіону

Махутін Денис Володимирович

Заступник командира дивізіону по роботі з особовим складом

Аскяров Ханахмед Аладдін Огли

Заступник командира дивізіону з електромеханічної частини

Гуля Геннадій Леонідович

Помічник командира дивізіону з матеріально-технічного забезпечення

Богаченко Роман Олексійович

Начальник штабу-перший заступник командира дивізіону

Семчук Володимир Михайлович

Дивізіонний зв’язківець

Фалеев Сергій Сергійович

Дивізіонний інженер - дивізіонний водолазний спеціаліст

Мясніков Дмитро Михайлович

Дивізіонний інженер-механік

Мацедон Ольга Ярославівна

Старший помічник начальника штабу з кадрів та стройової частини

Лісіцин Юрій В'ячеславович

Начальник пункту – старший оперативний черговий

Усенко Андрій Андрійович

Оперативний черговий

Слободнюк Максим Вікторович

оперативний черговий

Баклицька Валентина Вікторівна

Начальник групи секретного документального забезпечення

Мавдрик Юлія Юріївна

Відповідальний виконавець

Вітковська Інна Вікторівна

Бухгалтер (1 категорії)

Бойко Олег Петрович

Заступник командира загону-водолазний спеціаліст

Парфьонов Євген Вікторович

Командир групи-водолазний спеціаліст

Сложинський Віктор Олегович

Командир групи-водолазний спеціаліст

Гарбуз Костянтин Юрійович

Командир відділення

Болидев В.С.

Командир відділення

Сук Олексій Олексійович

Старший водолаз

Садовець Анатолій Адамович

Водолаз-такелажник

Пащенко Михайло Олександрович

Водолаз-такелажник

Тикунов А.С.

Водолаз-такелажник

Задніченко Олег Леонідович

Водолаз-такелажник

Черненко Д.К.

Електрик

Бичков Андрій Анатолійович

"Командир санітарного катеру ""Сокаль"""

Кіх Андрій Олександрович

"Старшина команди санітарного катеру ""Сокаль"""

Алексеев Олександр Вікторович

"Боцман санітарного катеру ""Сокаль"""

Шапошник Віталій Миколайович

"Командир відділення старший моторист санітарного катеру ""Сокаль"""

Рахімов Руслан Рамілійович

"Моторист - електрик санітарного катеру ""Сокаль"""