Військова частина А4408 / стр. 3 из 4 / Дезертири та зрадники


Сулейманова Ірада Теймур-Гезі

бухгалтер фінансово-економічної служби

Тисленко Олександр Анатолійович

командир взводу матеріально-технічного забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Тихонова Ірина Юріївна

радіотелеграфіст відділення телефоністів – кодувальників відділу збору, аналізу та обробки інформації 38 управління експлуатації спеціальних об'єктів

Ткаченко Олег Васильович

технік інформаційно-телекомунікаційного вузла

Черкашина Тетяна Павлівна

санітарний інструктор

Чірочкіна Ірина Павлівна

механік відділення радіозв'язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Федорова Світлана Сергіївна

старший механік відділення радіозв'язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Філіпенко Тетяна Дмитрівна

заступник начальника служби ФЕР

Харчук Тетяна Анатолівна

радіотелеграфіст телефоніст – кодувальник відділення телефоністів – кодувальників відділу збору, аналізу та обробки інформації

Шаповалова Оксана Володимирівна

радіотелеграфіст відділення радіозв'язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Серпіченко Олексій Михайлович

командир відділення

Ярусова Олена Вікторівна

начальник апаратної телефонного зв’язку відділення телекомунікацій інформаційно-телекомунікаційного вузла

Бреєв Григорій Олександрович

Заступник командира бази

Римарь Роман Олександрович

Начальник штабу-перший заступник командира бази

Гончаров Юрій Вікторович

Заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи

Григор'ян Георгій Костянтинович

Начальник радіотехнічної служби - начальник розвідки

Шунько Сергій Миколайович

Начальник пошуково-рятувальної служби

Дащук Олександр Володимирович

Начальник відділення - заступник начальника штабу

Мовчанюк Сергій Олександрович

Старший офіцер відділення оперативне та бойової підготовки

Злобін Денис Ерікович

Офіцер відділення оперативне та бойової підготовки

Заяц Ігор Федорович

Офіцер відділення оперативне та бойової підготовки

Двуліт Олександр Богданович

Начальник командного пункту

Остроушко Артем Вікторович

Оперативний черговий командного пункту

Сладков Олексій Вікторович

Оперативний черговий

Гришко Сергій Володимирович

Начальник зв'язку - начальник відділення зв'язку та інформаційних систем

Горелова Світлана Сергіївна

Інженер відділення зв'язку та інформаційних систем

Токарев Дмитро Олександрович

Інженер відділення зв'язку та інформаційних систем

Антонець Олександр Вікторович

Начальник служби безпеки зв'язку

Дронов Євген Валерійович

Начальник відділення особового складу та стройової

Сіренко Олександра Анатоліївна

Помічник начальника відділення особового складу та стройовой