Військова частина А4408 / стр. 2 из 4 / Дезертири та зрадники


Кобзар Тетяна Василівна

механік-телефоніст апаратної ЗАЗ зв’язку відділення телекомунікацій інформаційно-телекомунікаційного вузла

Кравець Марина Олександрівна

фельдшер медичного пункту

Кравцов Віталій Анатолійович

технік квартирно-експлуатаційної служби

Кузьміних Світлана Анатолівна

механік-телефоніст апаратної телефонного зв’язку відділення телекомунікацій інформаційно-телекомунікаційного вузла

Коршенко Сергій Володимирович

командир відділення посту спостереження та зв’язку

Костюк Олег Андрійович

водій-санітар господарчої частини

Літвіненко Юлія Володимирівна

начальник медичного пункту

Лопатченко Олена Володимирівна

технік інформаційно-телекомунікаційного вузла

Мельник Вікторія Володимирівна

начальник ремонтної майстерні речового майна взводу матеріально-технічного забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Мельник Олександр Геннадійович

водій автомобільного відділення

Міхіна Наталя Анатолівна

старший планшетист

Міщенко Тетяна Михайлівна

радіотелеграфіст відділення радіозв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Мокрицький Вадим Юрійович

стрілець відділення охорони

Огільба Тетяна Геннадіївна

технік відділення контролю та регламенту фізичних полів

Отченкова Марина Василівна

начальник відділення радіозв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Павленко Олександр Володимирович

начальник групи секретного документального забезпечення

Павлова Світлана Мефодіївна

планшетист відділення відображення обстановки командного пункту

Пантрепа Дмитро Костянтинович

командир автомобільного взводу роти матеріально-технічного забезпечення

Панченко Микола Вікторович

технік відділення контролю та регламенту фізичних полів

Петренко Марія Олександрівна

діловод відділення особового складу та стройового

Передерій Андрій Васильович

головний старшина Севастопольської військово-морської бази

Підгорна Ірина Григорівна

начальник сховища відділення зберігання продовольства та майна

Пуляєва Юлія Федорівна

діловод групи секретного документального забезпечення служби захисту інформації

Рубіс Ігор Єгорович

начальник контрольно-технічного пункту

Рябова Наталя Володимирівна

механік-телефоніст відділення радіозв'язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Сєргєєва Ольга Юліївна

планшетист відділення відображення обстановки командного пункту

Смолянков Дмитро Олександрович

начальник апаратної телефонного ЗАЗ зв’язку відділення телекомунікацій інформаційно-телекомунікаційного вузла

Стасюк Наталя Ігорівна

начальник сховища відділення зберігання продовольства та майна

Студинський Михайло Миколайович

начальник складу ремонтної майстерні автомобільної техніки