Військова частина А4408 / Дезертири та зрадники


Артеменко Віктор Вікторович

командир відділення технічного обслуговування взводу матеріально-технічного забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Бараненко Андрій Михайлович

головний сержант інформаційно-телекомунікаційного вузла

Баслик Артем Олеговича

командир відділення

Беркова Ірина Едуардівна

провідний бухгалтер

Биков Андрій Андрійович

начальник складу

Бойко Сергій Васильович

моторист морського катеру

Бордюков Олександр Олександрович

головний сержант роти матеріально-технічного забезпечення

Братерська Олена Володимирівна

бухгалтер 1 категорії фінансово-економічної служби

Василенко Федір Сергійович

відповідальний виконавець

Василькова Ліліана Вікторівна

радіотелеграфіст відділення телефоністів–кодувальників відділу збору, аналізу та обробки інформації

Воробйова Ольга Миколаївна

помічник начальника продовольчої служби

Гаврилюк Сергій Петрович

кулеметник відділення охорони взводу охорони роти охорони

Галабурда Сергій Владиславович

моторист ремонтної майстерні автомобільної техніки

Голяк Оксана Василівна

відповідальний виконавець організаційно-планового відділу

Гасанов Вагіф Курбатович

старший оператор відділення інформаційного та зв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Гвоздикевич Катерина В’ячеславівна

механік – телеграфіст апаратної телеграфного засекреченого зв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Глушаченкова Світлана Валентинівна

радіотелеграфіст відділення радіозв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Гулько Ігор Борисович

технік - начальник складу взводу матеріально-технічного забезпечення роти матеріально-технічного

Говоркова Олена Анатолівна

старший радіотелеграфіст відділення відображення обстановки командного пункту

Данілова Ольга Юріївна

начальник сховища взводу матеріально-технічного забезпечення роти матеріально-технічного

Дмитрієнко Валерія Володимирівна

бухгалтер 2 категорії фінансово-економічної служби

Дунайцев Олег Анатолійович

командир відділення охорони

Єнютіна Олена Михайлівна

планшетист відділення відображення обстановки командного пункту

Жарова Ольга Юріївна

діловод відділення особового складу та стройового

Жужунадзе Артем В’ячеславович

начальник складу відділення зберігання продовольства та майна

Заяц Наталя Олександрівна

бухгалтер 2 категорії фінансово-економічної служби

Іващенкова Олена Олександрівна

начальник телефонної станції

Кардакова Марина Василівна

радіотелеграфіст відділення радіозв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Кірєєв Максим Олександрович

начальник складу взводу матеріально-технічного забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Кириченко Сергій Станіславович

начальник складу взводу матеріально-технічного забезпечення роти матеріально-технічного забезпечення

Кислий Артем Володимирович

майстер ремонтної майстерні автомобільної техніки