Військова частина А4374 / Дезертири та зрадники


Щербань Дмитро Борисович

Командир військової частини А4374

Єрьоменко Юрій Валерійович

Заступник командира по роботі з особовим складом

Хуторний Олександр Миколайович

Помічник начальника центру з матеріально-технічного забезпечення

Гончаров Дмитро Сергійович

Начальник пункту управління

Шинкарьов Михайло Михайлович

Начальник передовального радіовідділення

Луценко Олексій Олександрович

Начальник електромеханічного відділення

Аношкін Володимир Вікторович

моторист електромеханічного відділення

Антіпов Андрій Сергійович

електрик електромеханічного відділення

Антонюк Віталій Анатолійович

начальник радіорелейної станції вузла зв’язку

Бабкін Артем Юрійович

водій-санітар медичного пункту

Волобуєв Ігор Валерійович

начальник зміни пункту управління

Голозубова Юлія Борисівна

механік-радіотелефоніст антенно-щоглового відділення

Далгатова Алевтина Миколаївна

діловод військової частини

Леонід Володимирович

стрілець відділення охорони

Іващенко Вадим Віталійович

стрілець відділення охорони

Кононов Віктор Олександрович

акумуляторник дизельної електростанції

Корсун Владислав Віталійович

начальник дизельної електростанції

Корякін Олексій Миколайович

технік електромеханічного відділення

Костенецький Олександр Олексійович

командир антенно-щоглового відділення

Костенецька Світлана Геннадіївна

старший механік вузла зв’язку

Костенко Інна Валеріївна

старший механік-радіотелефоніст антенно-щоглового відділення

Костенков Микола Миколайович

водій господарчої частини

Котик Владислав Олександрович

стрілець відділення охорони

Кравченко Сергій Олександрович

дизеліст дизельної електростанції

Крачковський Валерій Миколайович

начальник зміни пункту управління

Крачковська Людмила Віталіївна

механік вузла зв’язку

Кузьмін Олександр Сергійович

старший стрілець відділення охорони

Кузьмін Роман Сергійович

кулеметник відділення охорони

Набоков Інна Валеріївна

бухгалтер 1 категорії

Малицька Ольга Тимофіївна

начальник зміни пункту управління

Матов Олександр Миколайович

головний старшина військової частини

Мезенцев Ігор Геннадійович

акумуляторник електромеханічного відділення

Мергіньов Андрій Миколайович

технік електромеханічного відділення

Мергіньова Світлана Олександрівна

механік вузла зв’язку