Військова частина А4368 / стр. 4 из 5 / Дезертири та зрадники


Овчаренко Юлія Володимирівна

старший механік пеленгаторної станції групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Олещенко Олена Миколаївна

оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Олефіренко Мальвіна Валентинівна

оператор відділення радіоперехоплення берегової групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Ольхова Ірина Володимирівна

оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Онопрієнко (Смєлова) Юлія Олександрівна

оператор відділення аналізу радіовипромінювань

Островський Ромін Озер Огли

командир відділення (радіо і радіотехнічної розвідки) морської групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Пажитнова Ілона Миколаївна

механік радіотехнічної ремонтної майстерні групи матеріально-технічного забезпечення

Пародінець Тетяна Іванівна

оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Підгорний Андрій Сергійович

водій-електрик станції радіотехнічної розвідки групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Полякова Тетяна Сергіївна

оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Покотун Руслан Володимирович

технік відділення аналізу радіовипромінювань

Поліщук (Буйвицькас) Анастасія Сергіївна

начальник телефонного відділення вузла зв’язку

Поліщук Раїса Анатоліївна

механік-телеграфіст телеграфного відділення засекреченого зв’язку вузла зв’язку

Пономарьова Олена Леонідівна

відповідальний виконавець штабу

Попруженко Ганну Вікторівна

старший оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Пятакова Наталя Миколаївна

оператор пеленгаторної станції групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Резанова Наталя Володимирівна

старший оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Савченко Юлія Геннадіївна

начальник медичного пункту

Семіхат Денис Миколайович

водій-електрик станції радіотехнічної розвідки берегової групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Свиридюк Наталя Георгіївна

оператор відділення радіоперехоплення берегової групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Скалюк Тетяна Юріївна

оператор відділення радіоперехоплення берегової групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Скорик Микола Вікторович

водій-електрик станції радіотехнічної розвідки групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Слащова Марина Михайлівна

механік-телефоніст телефонного відділення вузла зв’язку

Ситор Максим Сергійович

старший оператор станції радіотехнічної розвідки групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Смірнова Ольга Миколаївна

бухгалтер фінансово-економічної служби

Уварова Альона Леонідівна

механік радіотехнічної ремонтної майстерні групи матеріально-технічного забезпечення

Федаш Тетяна Миколаївна

оператор пеленгаторної станції групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Філімонов Олексій Володимирович

старший оператор станції радіотехнічної розвідки групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Фурататова Галина Миколаївна

старший оператор відділення аналізу радіовипромінювань

Халявка Євген Ігорович

електрик радіостанції вузла

Чумак-Жунь (Париловська) Ганна Володимирівна

оператор відділення радіоперехоплення (супутникових ліній зв’язку) загону радіо і радіотехнічної розвідки

Чорненька Людмила Віталіївна

оператор команди (радіо і радіотехнічної розвідки) морської групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Чугунова Ольга Анатоліївна

старший оператор пеленгаторної станції групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Шайнер Ольга Сергіївна

оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Шамшуріна Алла Григорівна

оператор команди (радіо і радіотехнічної розвідки) морської групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки