Військова частина А4368 / Дезертири та зрадники


Бабаєв Михайло Олександрович

начальник служби захисту інформації та криптології – помічник начальника штабу

Балан Дмитро Олександрович

начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки

Васін Євген Євгенович

командир військової частини

Гріднєв Кирило Анатолійович

начальник зв’язку – начальник вузла зв’язку

Єсін Олександр Вікторович

начальник штабу-перший заступник командира частини

Іванов Дмитро Анатолійович

заступник командира з тилу-начальник тилу

Ігнатенко Сергій Валерійович

заступник начальника штабу

Ізотов Ілля Олександрович

старший офіцер відділення управління черговими силами командного пункту

Колодяжний Андрій Васильович

заступник начальника вузла зв’язку

Корольов Сергій Володимирович

начальник станції радіотехнічної розвідки групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Кочура Юрій Володимирович

начальник речової та продовольчої служби

Кузьмін Олексій Олександрович

командир морської групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Кузьмич Тетяна Юріївна

начальник зміни комплексу автоматизованих засобів управління розвідувально-пошукового та пеленгаторного відділення командного пункту

Кулін Костянтин Вікторович

офіцер розвідувально-пошукового та пеленгаторного відділення командного пункту

Лебедєв Костянтин Костянтинович

офіцер відділення аналізу радіовипромінювань

Моісєєнко Олена Миколаївна

старший інженер комплексу автоматизованих засобів управління розвідувально-пошукового та пеленгаторного відділення командного пункту

Мукій Андрій Миколайович

заступник начальника загону радіо і радіотехнічної розвідки

Поліщук Олександр Володимирович

начальник відділення управління черговими силами командного пункту

Рощупкін Максим Леонідович

офіцер відділення управління черговими силами командного пункту

Сейтнебієв Сервер Сейдалійович

командир групи радіоперехоплення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Сосновський Олексій В’ячеславович

заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи

Сперкач Руслан Миколайович

заступник командира з озброєння-начальник технічної частини

Трач Олексій Олександрович

старший офіцер відділення управління черговими силами командного пункту

Федоров Віталій Володимирович

заступник начальника загону радіо і радіотехнічної розвідки з виховної роботи

Фолін Геннадій Леонідович

старший помічник начальника штабу з кадрів і стройової частини

Царюк Олександр Миколайович

начальник відділення аналізу радіовипромінювань

Чигринов Денис Олександрович

старший офіцер відділення аналізу та обробки даних командного пункту

Шапкін Микола Миколайович

командир берегової групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Шурига Сергій Анатолійович

начальник комплексу автоматизованих засобів управління – старший інженер розвідувально-пошукового та пеленгаторного відділення командного пункту

Абдужамілова Сабріє Наріманівна

оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо- і радіотехнічної розвідки

Аджиумєров Ніяр Юсуфович

начальник радіотехнічної станції берегової групи особливого призначення загону радіо і радіотехнічної розвідки

Азанов Сергій Володимирович

командир відділення пеленгаторної станції групи радіо і радіотехнічної розвідки загону радіо і радіотехнічної розвідки

Алексейчук Анастасія Володимірівна

оператор команди радіорозвідки групи радіоперехоплення загону радіо- і радіотехнічної розвідки

Андросюк Маргарита Дмитрівна

оператор команди (радіо- і радіотехнічної розвідки) морської групи особливого призначення загону радіо- і радіотехнічної розвідки