Військова частина А4362 / стр. 5 из 6 / Дезертири та зрадники


Семененко Віталій Вікторович

старший кабельник-спаювальник відділення регламенту та ремонту засобів звязку відділу регламенту та ремонту

Сергієнко Антон Сергійович

інструктор служби

Федоренко Олена Валеріївна

санітарний інструктор медичного пункту

Вакаренко Анатолій Віталійович

начальник електросилових простроїв відділу телекомунікаційних систем ІТВ

Євтушок Юлія Олексіївна

бухгалтер (2 категорії)фінансовово-економчної служби

Короткова Іирина Павлівна

наачльник зміни відділу документованого звязку ІТВ

Марінчук Вадим Олегович

Начальник зміни відділу приймальних радіопристроїв

Молоков Сергій Володимирович

механік відділення засекреченного звۥязку відділу докуентованого звۥязку ІТВ

Сауляк Ганна Сергіївна

Начальник відділення телекомунікаційних систем відділу приймальних радіопристроїв

Абакумова Олена Володимирівна

механік апаратної телекомунікаційних систем (утворення ущільнених ВЧ-каналів) відділу телекомунікаційній ІТВ

Аветисян Катерина Вۥячеславовна

старший експедитор відділення обробки і передачі інформації відділу документованого звۥязку ІТВ

Аліфірович Івета Костянтинівна

радіотелеграфіст приймального радіотелеграфного відділення відділу телекомунікацій ІТВ

Андрієнко Світлана Володимирівна

телеграфіст відділення телеграфного засекреченного звязку відділу документованого звязку ІТВ

Бєлоусова Олена Леонідовна

механік апаратної відділення засекреченного звязку відділу телефонного звۥязку ІТВ

Бєлалова Лінара Асанівна

телефоніст телефонного відділення відділу телефонного звязку ІТВ

Бєкірова Алія Ісламівна

експедитор експедиції відділення засекреченного звۥязку відділу документованого звۥязку ІТВ

Беспалова Ірина Анатоліївна

старший експедитор відділу телекомунікацій ІТВ

Берегова Євгенія Борисівна

механік апаратної телефонного звۥязку телефонного відділення відділу телефонного звۥязку ІТВ

Біжонок Віктор Олександрович

Начальник електростанції відділу передавальних радіопристроїв

Барановська Тетяна Миколаївна

старший механік апаратної телекомунікаційних систем(утворення ущільнених ВЧ-каналів)відділу телефонного звۥязку ІТВ

Бабенко Людмила Миколаївна

старший механік-телефоніст телефонного відділення відділу телекомунікацій ІТВ

Бірюкова Ірина Олександрівна

телеграфіст відділення телеграфного засекреченного звязку відділу документованого звязку ІТВ

Бєльченко Олена Миколаївна

механік радіорелейного відділення відділу телекомуніаційних систем ІТВ

Бойко Світлана Юріївна

старший телеграфіст відділення телеграфного засекреченого звۥязку відділу документованого звۥязку ІТВ

Букєєва Ірина Ігорівна

телеграфіст відділення телеграфного засекреченного звязку відділу документованого звязку ІТВ

Бондаревич Юлія Михайлівна

старший механік відділення передавальних радіопристроїввідділу передавальних радіопристроїв

Борцой Надія Іванівна

механік-телефоніст телефонного відділення відділу телекомунікацій ІТВ

Внукова Ірина Леонідовна

старший телефоніст телефонного відділення телекомунікаційІТВ

Волкова Вікторія Володимирівна

старший механік апаратної телекомунікаційних систем(утворення ущільнених ВЧ-каналів)відділу телефонного звۥязку ІТВ

Віченко Юлія Василівна

телефоніст телефоннго відділення відділу телекомунікацій ІТВ

Вєтрова Наталія Анатоліївна

старший радіотелеграфіст приймального радіотелеграфного відділення відділу телекомунікацій ІТВ

Васюта Андрій Олександрович

радіотелеграфіст відділення засекреченного звۥязку відділу радіозвязку центру радіозвۥязку

Васильєва Юлія Валеріївна

механік апаратної телекомунікаційних систем(утворення ущільнених ВЧ-каналів) відділу телекомунікації ІТВ

Васильцова Ольга Валеріївна

механік-телефоніст телефонного відділення відділу телекомунікацій ІТВ

Варицька Олена Володимирівна

телефоніст відділення засекреченого звۥязку відділу телефонного звۥязку ІТВ