Військова частина А4362 / стр. 4 из 6 / Дезертири та зрадники


Яровенко Кристина Ігорівна

начальник зміни відділу телекомунікаційних систем ІТВ

Строжилова Світлана Миколаївна

старший баталер ІТВ

Аністратенко Ірина Володимирівна

технік відділення експлуатаціїї відділу ІТМ

Аметов Сейяр Юносович

механік відділу телекомунікаційних систем ІТВ

Гіжа Тетяна Юріївна

начальник зміни ІТВ

Гончарук Володимир Володимирович

начальник зміни відділу телекомунікаційних систем ІТВ

Горбачова Інна Сергіївна

начальник апаратної відділення засекреченого звۥязку відділу телефонного звۥязку ІТВ

Дружляков Роман Юрійович

начальник апаратної телекомунікаційних систем (утворення ущільнених ВЧ-каналів) відділу телекомунікацій ІТВ

Кравцов Андрій Борисович

начальник зміни відділу телефонного звۥязку ІТВ

Лепьошкін Олександра Вікторівна

начальник зміни відділу документованого звۥязку ІТВ

Лисенко Наталія Олександрівна

технік відділення експлуатаціїї відділу ІТМ

Луцюк Валерій Валерійович

Начальник зміни відділу радіозв'язку

Медведєв Олександр Володимирович

Начальник зміни відділу радіозв'язку

Покатілова Ніна Олександрівна

начальник зміни ІТВ

Пучок Радміла Леонідівна

технік оперативно-технічного відділення штабу

Старченко Роман Валерійович

начальник приймального радіотелеграфного відділення відділу телекомунікацій ІТВ

Ступаков Роман Олександрович

начальник апаратної телекомунікаційних систем(утворення ущільнених ВЧ-каналів)відділу телефонного звۥязку ІТВ

Шевченко Олександр Сергійович

начальник зміни відділу телекомунікаційних систем ІТВ

Шульга Людмила Анатоліївна

начальник зміни відділу передавальних радіопристроїв ЦРЗ

Бабій Наталія Олександрівна

начальник апаратної телефонного звۥязку телефонного відділення відділу телефонного звۥязку ІТВ

Василенко Олена Яківна

начальник зміни відділу документованого зв'язку ІТВ

Голикова Олена Валентинівна

начальник автоматичної телефонної станції телефонного відділення відділу телефонного зۥязку ІТВ

Голосова Наталія Юріївна

начальник експедиціївідділення засекреченого звязку відділу документованого звязку ІТВ

Зиняков Руслан Михайлович

старший механік апаратної телекомунікаційних систем (утворення ущільнених ВЧ-каналів) відділу телекомунікацій ІТВ

Карпов Михайло Олександрович

технік відділу автоматизованих систем управління ІТВ

Коваль Людмила Миколаївна

начальник автоматичної телефонної станції апаратної телекомунікаційних систем (утворення ущільнених ВЧ-каналів)відділу телекомунікацій ІТВ

Леонт'єву Ольга Олександрівна

начальник квартирно-експлуатаційної частини тилу

Медчук Вікторія Борисівна

начальник зміни пункту управління

Мишньова Олена Анатоліївна

відповідального виконавця відділення особового складута стройового штабу

Мудрик Ірина Володимирівна

начальник експедиції телекомунікаційно-телекомунікаційного вузла

Музиченко Галина Михайлівна

технік відділення супроводження відеоконференц-звۥязку відділу програмного та інформаційного забезпечення центру інформаційних систем

Петренко Любов Василівна

начальник зміни відділу телекомунікаційних систем ІТВ

Пономарьова Юлія Броніславівна

технік відділу З та ПД

Причалов Руслан Миколайович

начальник відділення засекреченного звۥязку відділу докуметованого звязку ІТВ

Свєрдликова Дар'я Олексіївна

технік групи експлуатації мереж відділу ІТМ