Військова частина А4362 / стр. 2 из 6 / Дезертири та зрадники


Котенко Володимир Володимирович

помічник начальника штабу із захисту інформації- начальника служби інформації

Мазник Наталя Валентинівна

старший інженер відділу інформаційних систем центру інформаційних систем

Нестерук Сергій Юрійович

начальник зміни відділу засекречування та передачі даних центру інформаційних систем

Отченков Дмитро Володимирович

заступник начальника відділу засекречування та передачі даних центру інформаційних систем

Павлова Лариса Михайлівна

начальник радіорелейного відділення відділу телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного вузла

Савіцький Юрій Євгенович

начальник зміни відділу засекречування та передачі даних центру інформаційних систем

Свиридов Володимир Володимирович

чергового помічник начальника вузла пункту управління

Сєров Михайло Олександрович

начальник служби ракетно-артилерійського озброєння технічної частини

Скиба Олександр Григорович

начальник відділу телефонного зв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Шевченко Олександр Олександрович

начальник зміни відділу засекречування та передачі даних центру інформаційних систем

Котик Наталія Вікторівна

черговий офіцер зі звязку ІТВ

Краєвський Михайло Олегович

заступник начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла

Манько Віталій Олегович

інженер відділу інформаційних систем центру інформаційних систем

Саламахїіна Юлія Ігорівна

старший офіцер оперативно-технічного відділення штабу

Шкарлат Віктор Юрійович

начальник відділення експлуатації відділу інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Батуріна Світлана Анатоліївна

старший помічник начальника відділення особового складу та стройового штабу

Олійник Олександра Петрівна

начальник відділу радіозв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Пересунько Максим Володимирович

інженер технічної частини

Мозжухіна Тетяна Борисівна

помічника командира

Отверченко Олексій Миколайович

начальник відділу автоматизованих систем управління інформаційно-телекомунікаційного вузла

Петришко Олена Віталіївна

Інженер відділу інформаційних систем

Сайков Олександр Анатолійович

Начальник відділення телефонного зв'язку

Галицький Віктор Антонович

технік відділення регламенту та ремонту засобів звязку відділу регламенту та ремонту

Іванова Вікторія Іванівна

начальник відділу автоматизованих систем управління інформаційно-телекомунікаційного вузла

Ізвольська Світлана Володимирівна

інженер групи програмного забезпечення відділу ПІЗ

Крамарь Катерина Федорівна

інженер відділу ІС

Крапівєнцев Денис Юрійович

головний старшина частини

Мельник Ірина Олександрівна

заступник начальника фінансово-економічної служби

Пахомова Світлана Анатоліївна

черговий офіцер зі звязку ІТВ

Рюмін Юрій Григорович

черговий офіцер зі звязку ІТВ

Сергієнко Олександр Миколайович

начальник зміни відділу радіозвязку

Сухляк Олександр Євгенович

головний сержант відділу передавальних радіопристроїв ЦРЗ

Арнаут Руслан Вікторович

начальник зміни пункту управління

Бешта Олег Валерійович

технік відділення регламенту та ремонту засобів звязку відділу регламенту та ремонту