Військова частина А4362 / Дезертири та зрадники


Тимошенко Іван Микалайович

заступник командира в/ч А4362

Кузьмич Ростислав Валерійович

заступник командира з озброєння-начальник технічної частини

Калиниченко Костянтин Миколайович

заступник командира з тилу- начальник тилу

Карпов Олександр Олексійович

начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла

Кумкін Олексій Ігорович

начальник відділу передавальних радіопристроїв центру радіозвязку

Пшенічних Сергій Володимирович

начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла

Самойлов Сергій Олександрович

заступник начальника центру радіозвязку

Андрущак Олександр Михайлович

заступника начальника штабу з мобілізаційної роботи.

Белей Максим Вікторович

начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла

Большего Олександр Миколайович

начальник відділу приймальних радіопристроїв центру радіозв’язку

Ветцель Олексій Володимирович

заступник начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла

Гришко Ганна Володимирівна

черговий помічник начальника вузла пункту управління

Грищенко Сергій Миколайович

заступник начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла

Дишлевий Костянтин Петрович

начальник відділу телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного вузла

Дорошенко Юлія Володимирівна

начальник відділу документованого зв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Загородня Кіра Олексіївна

начальник зміни відділу засекречування та передачі даних центру інформаційних систем

Кисельов Костянтин Борисович

начальник відділу телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного вузла

Колтеров Андрій Олександрович

заступник начальника центру радіозв’язку з озброєння

Кольчиба Андрій Валентинович

начальник відділу програмного та інформаційного забезпечення центру інформаційних систем

Коновалов Андрій Вячеславович

начальник відділу регламенту та ремонту

Макаренко Наталя Сергіївна

начальник відділу засекречування та передачі даних центру інформаційних систем

Мезінов Максим Анатолійович

начальниквідділу автоматизованих систем управління ІТВ

Нічволодова Наталя Володимирівна

начальник відділення регламенту та ремонту засобів зв’язку відділу регламенту та ремонту

Олійник Андрій Васильович

начальник інформаційно-телекомунікаційного вузла

Сторожилов Олександр Сергійович

начальник відділу інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Суходольський Вадим Валерійович

начальник відділу інформаційних систем центру інформаційних систем

Федотов Андрій Олексійович

заступник начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла з виховної роботи

Шабала Роман Віталійович

начальник відділення особового складу та стройового – заступника начальника штабу

Шапарь Дмитро Олександрович

старший помічник начальника штабу з безпеки зв’язку

Шапошник Олег Миколайович

черговий помічник начальника вузла пункту управління

Якименко Денис Володимирович

начальник відділення регламенту та ремонту АСУВ відділу регламенту та ремонту

Яструб Вячеслав Миколайович

начальник відділення телеграфного засекреченого зв’язку відділу документованого зв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Волинець Наталя Петрівна

помічник начальника вузла з фінансово-економічної роботи – начальника фінансово-економічної служби

Дупак Іван Васильович

начальник відділення засекреченого зв’язку відділу телефонного зв’язку інформаційно-телекомунікаційного вузла