Військова частина А4249 / Дезертири та зрадники


Невмержицький Юрій Васильович

Командир військової частини А4249

Зотов Володимир Олександрович

Начальник зв’язку військової частини А4249

Цвєтков Василь Васильович

Помічник командира військової частини А4249 з матеріально-технічного забезпечення – начальник відділення

Бобик Михайло Миколайович

Інженер відділення матеріально-технічного забезпечення військової частини А4249

Горбачова Алла Ігорівна

Помічник командира військової частини А4249 з фінансово-економічної роботи – начальник служби

Медінський Леонід Васильович

Начальник групи секретного документального забезпечення військової частини А4249

Воєводін Павло Борисович

Начальник складу військової частини А4249

Шокот Марина Олександрівна

Відповідальний виконавець штабу військової частини А4249

Пономаренко Олександр Валентинович

Командир автомобільного відділення військової частини А4249

Саранчук Сергій Вікторович

Начальник складу військової частини А4249

Фонрабе Олександр Павлович

Водій автомобільного відділення військової частини А4249

Нємтіна Ксенія Олегівна

Спеціаліст-оператор служби захисту інформації та криптології військової частини А4249

Муха Анастасія Миколаївна

Відповідальний виконавець групи секретного документального забезпечення військової частини А4249

Козак Сергій Вікторович

Водій автомобільного відділення військової частини А4249

Махутін Володимир Миколайович

Командир 501 радіотехнічного взводу

Лєконцев Олексій Валерійович

Технік 501 радіотехнічного взводу

Залєвський Іван Петрович

Головний сержант 501 радіотехнічного взводу

Приходько Олександр Олександрович

Командир відділення 501 радіотехнічного взводу

Чашкін Євген Валентинович

Командир відділення 501 радіотехнічного взводу

Ліщина Дмитро Анатолійович

Командир відділення 501 радіотехнічного взводу

Радецький Василь Васильович

Оператор 501 радіотехнічного взводу

Калінова Оксана Володимирівна

Механік 501 радіотехнічного взводу

Бобрик Ігор Валерійович

Сигнальник 501 радіотехнічного взводу

Калатур Іван Сергійович

Сигнальник 501 радіотехнічного взводу

Артеменко Галина Василівна

Радіотелеграфіст 501 радіотехнічного взводу

Кухаренко Тетяна Дмитрівна

Радіотелеграфіст 501 радіотехнічного взводу

Осіпов Дмитро Валерійович

Електрик-дизеліст 501 радіотехнічного взводу

Стенькін Антон Геннадійович

Електрик-дизеліст 501 радіотехнічного взводу

Казмирук Роман Стахович

Технік 502 радіотехнічного взводу

Бєліков Роман Олегович

Головний сержант 502 радіотехнічного взводу

Косенко Олександр Степанович

Командир відділення 502 радіотехнічного взводу

Тимошенко Олександр Олександрович

Командир відділення 502 радіотехнічного взводу

Козар Олексій Львович

Командир відділення 502 радіотехнічного взводу

Абдімінов Рустем Наримович

Оператор 502 радіотехнічного взводу

Барабаш Юлія Ігорівна

Механік 502 радіотехнічного взводу