Військова частина А4068 / стр. 4 из 5 / Дезертири та зрадники


Корінь С.В

водій відділення автотранспортного взводу роти матеріально - технічного забезпечення

Цебрік Костянтин Іванович

командир взводу матеріального забезпечення роти матеріально - технічного забезпечення

Жуков Володимир Андрійович

командир такелажного відділення взводу матеріального забезпечення роти матеріально - технічного забезпечення

Шумеєв Євген Олександрович

старший такелажник такелажного відділення взводу матеріального забезпечення роти матеріально - технічного забезпечення

Солошенко В.В

такелажник такелажного відділення взводу матеріального забезпечення роти матеріально - технічного забезпечення

Купрін Анатолій Васильович

начальник складу роти матеріально - технічного забезпечення

Купріна Ганна Володимирівна

комірник роти матеріально - технічного забезпечення

Щербіна Петро Сергійович

командир ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально - технічного забезпечення

Пилипчак Роман Іванович

командир відділення ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально - технічного забезпечення

Уфімцев С.М

старший слюсар ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально - технічного забезпечення

Мусаєв Рустем Музафірович

майстер ремонтного взводу автомобільної техніки роти матеріально - технічного забезпечення

Хомич Олександр Миколайович

командир відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів роти матеріально - технічного забезпечення

Киян Максим Павлович

старший механік відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів роти матеріально - технічного забезпечення

Іванов А.О

токар відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів роти матеріально - технічного забезпечення

Ткач І.П

майстер відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів роти матеріально - технічного забезпечення

Веліканов Артемій Вікторович

сержант з матеріального забезпечення пожежної роти

Лешко Руслан Васильович

головний сержант пожежної роти

Боднарчук Іван Михайлович

технік пожежної роти

Єрьоменко Сергій Ігорович

командир відділення пожежної роти

Лук’яненко Іван Юрійович

командир відділення пожежної роти

Степанов Микола Сергійович

командир відділення пожежної роти

Ямковий Володимир Андрійович

старший пожежник пожежної роти

Суханевич Володимир Анатолійович

старший пожежник пожежної роти

Воробьйов М.С

старший пожежник пожежної роти

Львов Віктор Миколайович

старший водій пожежної роти

Нор Василь Михайлович

пожежник пожежної роти

Тененєв М.Є

пожежник пожежної роти

Шевченко Е.Є

пожежник пожежної роти

Шевченко Владислав Євгенович

пожежник пожежної роти

Пичко Артем Сергійович

пожежник пожежної роти

Пичко Андрій Сергійович

пожежник пожежної роти

Потапов Олександр Вікторович

водій пожежної роти

Мельнік Максим Ігорович

командир інженерного взводу

Фомічов Михайло Олександрович

командир інженерно-саперного відділення інженерного взводу