Військова частина А4068 / стр. 3 из 5 / Дезертири та зрадники


Капустін Тарас Романович

начальник відділення підготовки радіотехнічного озброєння

Гладких Павло Олександрович

начальник лабораторії регламенту та ремонту радіолокаційних комплексів відділення підготовки радіотехнічного озброєння

Чабан Володимир Володимирович

інженер лабораторії регламенту та ремонту радіолокаційних комплексів відділення підготовки радіотехнічного озброєння

Єгоров Дмитро Юрійович

інженер лабораторії регламенту та ремонту радіолокаційних комплексів відділення підготовки радіотехнічного озброєння

Кулик Володимир Іванович

інженер гідроакустичної лабораторії відділення підготовки радіотехнічного озброєння

Кузьменко Михайло Михайлович

начальник лабораторії засобів розпізнавання та АСУ відділення підготовки радіотехнічного озброєння

Дембіцька Світлана Володимирівна

технік контрольно-вимірювальної лабораторії

Нікітін Олексій В’ячеславович

водій контрольно-вимірювальної лабораторії

Ільченко Дмитро Олександрович

начальник відділення зберігання боєприпасів

Ткаченко Антон Олександрович

начальник складу відділення зберігання боєприпасів

Шот Олег Ігорович

начальник складу відділення зберігання боєприпасів

Файницький Максим Леонідович

начальник складу відділення зберігання боєприпасів

Березовський Сергій Станіславович

начальник складу відділення зберігання боєприпасів

Осадчук Віталій Петрович

начальник відділення зберігання артилерійського озброєння

Сачик Ярослав Романович

начальник складу відділення зберігання артилерійського озброєння

Підворний Олександр Євгенович

начальник складу відділення зберігання артилерійського озброєння

Сідлецький Олексій Анатолійович

начальник складу відділення зберігання артилерійського озброєння

Зуєв Костянтин Олександрович

начальник складу відділення зберігання артилерійського озброєння

Коваленко Юрій Миколайович

начальник відділення зберігання ракетного озброєння

Овечкін Олексій Олександрович

начальник відділення зберігання міно - торпедного озброєння

Нестеров Олександр Олександрович

начальник складу відділення зберігання міно - торпедного озброєння

Салагін Сергій Миколайович

начальник складу відділення зберігання міно - торпедного озброєння

Іванович Ю.А

начальник складу відділення зберігання міно - торпедного озброєння

Мозін Сергій Олександрович

начальник відділення зберігання радіолокаційного озброєння

Бондарев Артем Михайлович

начальник складу відділення зберігання радіолокаційного озброєння

Матусевич Сергій Йосипович

начальник складу відділення зберігання радіолокаційного озброєння

Кожевніков Фелікс Сергійович

начальник складу відділення зберігання радіолокаційного озброєння

Пучін Олександр Олександрович

начальник складу відділення зберігання радіолокаційного озброєння

Іщенко В’ячеслав Володимирович

командир роти матеріально - технічного забезпечення

Федорук Михайло Анатолійович

сержант з матеріального забезпечення роти матеріально - технічного забезпечення

Шостак Сергій Григорович

командир автотранспортного взводу роти матеріально - технічного забезпечення

Власов Микола Володимирович

головній сержант автотранспортного взводу роти матеріально - технічного забезпечення

Трохименко Володимир Миколайович

командир відділення автотранспортного взводу роти матеріально - технічного забезпечення

Міхеєв Роман Михайлович

старший водій відділення автотранспортного взводу роти матеріально - технічного забезпечення

Лаптев Данило Валерійович

старший водій відділення автотранспортного взводу роти матеріально - технічного забезпечення