Військова частина А4068 / стр. 2 из 5 / Дезертири та зрадники


Семенова Олена Анатоліївна

начальник лабораторії відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Пригалінська Інна Василівна

інженер лабораторії відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Черепенко Леонід Олександрович

інженер лабораторії відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Бондаренко В.А.

технік відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Зінченко В.А

майстер відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Шанін А.В

майстер відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Наливайко Дениса Юрійовича

майстер відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Сіляков С.О

майстер відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Марченко Д.О

майстер відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Пересунько Денис Юрійович

водій - механік відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Авраменко Олег Володимирович

водій - механік відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Бахір Руслан Олександрович

начальник відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Тютьмін Денис Олександрович

начальник майстерні обслуговування та ремонту боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Корнієнко Олександр Сергійович

начальник майстерні обслуговування та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Побединський Денис Сергійович

старший майстер майстерні обслуговування та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Бондарь О.В

старший майстер майстерні обслуговування та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Боднюк Олександр Володимирович

майстер майстерні обслуговування та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Кушніров Денис Сергійович

майстер майстерні обслуговування та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Шапорда В.В

майстер майстерні обслуговування та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Вдоченко В.О

майстер майстерні обслуговування та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів відділення регламенту та ремонту артилерійського озброєння та боєприпасів

Цапко Сергій Леонідович

начальник відділення підготовки протичовнового озброєння

Фукалов Станіслав Валерійович

старший інженер - начальник лабораторії відділення підготовки протичовнового озброєння

Семенчук В.Г

технік відділення підготовки протичовнового озброєння

Чигес Дмитро Ігорович

старший майстер відділення підготовки протичовнового озброєння

Аксьонов Станіслав Михайлович

майстер відділення підготовки протичовнового озброєння

Роговенко О.О

майстер відділення підготовки протичовнового озброєння

Подзігун Ігор Миколайович

начальник відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Устименко Леонід Миколайович

начальник лабораторії відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Корешков Андрій Олександрович

начальник лабораторії відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Король Олександр Дмитрович

начальник лабораторії відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Олійник Катерина Олександрівна

начальник лабораторії відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Симонян Роман Павлович

старший майстер відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Ольдерогге Валерій Віталійович

майстер відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Бич А.С

начальник компресорної станції відділення підготовки та ремонту електричних торпед

Тарасюк С.В

майстер відділення підготовки та ремонту електричних торпед