Військова частина А4068 / Дезертири та зрадники


Карпов Едуард Валерійович

командир частини військової частини А4068

Карпенко Валентин Миколайович

заступник командира з виховної роботи

Баришніков Євген Віталійович

начальник зберігання

Радченко Микола Олегович

інспектор з режиму

Павлютіна Марина Іванівна

офіцер - психолог

Сулейманов Руслан Анверович

головний старшина частини

Селіверстова Вікторія Олександрівна

діловод (з мобілізаційної роботи)

Зімоглядов Олексій Вікторович

начальник відділення технічного контролю

Анісімова Ольга Геннадіївна

начальник обліково-операційного відділення

Логвінова Олександра Іванівна

інженер обліково-операційного відділення

Мандич Сергій Валерійович

інженер обліково-операційного відділення

Федорченко Сергій Володимирович

заступник командира з матеріально-технічного забезпечення - начальник відділення

Музиченко Едуард Васильович

начальник автомобільної служби

Міщенко Федір Вікторович

начальник продовольчої та речової служби

Звягінцев Павло Валерійович

начальник служби ракетно-артелерійського озброєння

Табуренко Лариса Анатоліївна

провідний бухгалтер фінансово - економічної служби

Кирилюк Наталя Миколаївна

бухгалтер (1 категорії) фінансово - економічної служби

Ягронюк Ольга Вікторівна

бухгалтер (1 категорії) фінансово - економічної служби

Матвієнко Світлана Михайлівна

бухгалтер (1 категорії) фінансово - економічної служби

Винцковська Світлана Володимирівна

бухгалтер (2 категорії) фінансово - економічної служби

Ятленко Юлія Анверівна

бухгалтер (2 категорії) фінансово - економічної служби

Сулейманова Діляра Сеїфівна

бухгалтер (2 категорії) фінансово - економічної служби

Ефімова Анжела Рефатівна

бухгалтер (2 категорії) фінансово - економічної служби

Слотвінський Олексій Володимирович

начальник служби метрології та стандартизації

Гурьєв Денис Вікторович

начальник інженерної служби

Буріхін Гліб Юрійович

начальник служби пожежної безпеки

Малкова Анжела Олександрівна

начальник служби з охорони праці

Новікова Ріта Володимирівна

начальник групи секретного документального забезпечення служби захисту інформації та криптології

Голубєва Олена Анатоліївна

діловод служби захисту інформації та криптології

Амосова Ольга Олександрівна

молодший спеціаліст службі захисту інформації та криптології

Заяц Тетяна Борисівна

начальник інформаційно-аналітичної групи

Уськова Марія Василівна

оператор інформаційно-аналітичної групи

Смикодуб В’ячеслав Олегович

начальник відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння

Слесарчук Володимир Олексійович

начальник лабораторії відділення регламенту та ремонту ракетного озброєння