Військова частина А3835 / Дезертири та зрадники


Стешенко Сергій Миколайович

начальник центру оперативного (бойового) забезпечення

Тіму Сергій Євгенович

заступник начальника центру

Докучаєв Володимир Ілліч

заступник начальника центру по роботі з особовим складом

Морозов Анатолій Анатолійович

начальник штабу - перший заступник начальнику центру

Алексеюк Леонтій Олександрович

заступник начальника штабу з мобілізаційної работи

Дигас В ячеслав Володимирович

старший помічник начальника штабу з кадрів та стройової частини

Мойсеєв Валерій Сергійович

Старший офіцер оперативного відділення штабу

Гудков Іван Петрович

помічник начальника штабу із захисту інформації - начальник служби захисту інформації штабу

Сушка Володимир Анатолійович

заступник начальника центру з озброєння - начальник техничної частини

Савицький Віталій Ростиславович

начальник служби ракетно-артилерійського озброєння

Ліщенко Михайло Олександрович

начальник автомобільної та бронетанкової служби технічної частини

Білоус Юрій В ячеславович

енергетик технічної частини

Багратян Геворк Зінаварович

заступник начальника центру з тилу-начальник тилу

Маковчук Олександр Вікторович

начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічногої безпеки

Філіпов Олексій Михайлович

начальник служби радіоелектронної боротьби

Кондратюк Артем Олегович

помічник начальника центру з фінансово-економічної роботи- начальник служби

Паршуковський Андрій Павлович

заступник командира загону по роботі з особовим складом

Алхімов Андрій Сергійович

команир групи інженерного забезпечення інженерного загону

Карабін Андрій Ростиславович

заступник команира групи інженерного забезпечення інженерного загону

Басалига Роман Сергійович

командир групи інженерних загороджень

Оболоник Олесандр Васильович

командир загону радіаційного, хімічного та біологічного захисту

Агакерімов Олександр Сійдович

заступник командира загону радіаційного, хімічного, біологічного захисту по роботі з особовим складом

Ісанбаєв Віталій Геннадійович

заступник командира групи радіаційної, хімічної, біологічної розвідки загону радіаційного, хімічного, біологічного захисту

Юхименко Сергій Михайлович

командир групи радіаційного, хімічного, біологічного захисту загону радіаційного, хімічного, біологічного захисту

Горюнов Володимир Олексійович

заступник командира групи радіаційного, хімічного, біологічного захисту загону радіаційного, хімічного, біологічного захисту

Дрючина Олександр Юрійович

начальник розрахунково-аналітичної групи загону радіаційного, хімічного, біологічного захисту

Савченко Юрій Миколайович

командир загону радіоелектронної боротьби

Морозовський Олександр Володимирович

заступник командира загону радіоелектронної боротьби по роботі з особовим складом

Яценко Олег Васильович

командир групи радіоперешкод загону радіоелектронної боротьби

Мошак Руслан Васильович

заступник командира групи радіоперешкод загону радіоелектронної боротьби

Бєляєв Руслан Вікторович

начальник пеленгуючої станції-інженер групи управління загону радіоелектронної боротьби

Курочкін Максим Олександрович

начальник комплексу автоматизованих засобів управління групи радіоперешкод загону радіоелектронної боротьби

Івановський Ярослав Йосипович

начальник радіоелектронної станції групи радіоперешкод загону радіоелектронної боротьби

Заєць Андрій Євгенович

начальник пункту радіоконтролю загону радіоелектронної боротьби