Військова частина А3346 / Дезертири та зрадники


Єлікєєв Олег Васильович

командир військової частини А3346

Кондратюк Андрій Валерійович

заступник командира

Анікушин Роман Віталійович

начальник поста спеціального зв'язку

Ковальчук Василь Олексійович

начальник чергової зміни поста спеціального зв'язку

Пішенко Дмитро Васильович

начальник чергової зміни поста спеціального зв'язку

Горник Катерина Миколаївна

начальник чергової зміни поста спеціального зв'язку

Власов Дмитро Володимирович

начальник пунку обробки ключової документації

Загороднюк Володимир Михайлович

начальник пункту протидії технічним розвідкам на техничного захичту інформації

Циганенко Микола Вікторович

начальник відділення супроводження комлексної системи захисту інформації пункту протидії технічним розвідкам на технічного захисту інформації

Шелуха Олександр Олегович

інженер відділення супроводження комплексної системи захисту інформації пункту протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації

Хорев Олександ Олександрович

начальник відділення спеціального контролю пункту протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації

Баранов Дмитро Миколайович

інженер відділення спеціального контролю пункту портидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації

Савіна Анастасія Олександрівна

інженер відділення спеціального контролю пункту протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації

Поліщук Марина Аркадіївна

начальник ремонтної майстерні спеціфльної техніки

Жутовська Ольга Павлівна

начальник групи секретного документально забезпечення

Швець Віталій Іванович

технік поста спеціального звязку

Ярмусь Андрій Миколайович

технік поста спеціального звязку

Хавтуров Віктор Вікторович

технік поста спеціального звязку

Лепьошкін Кирило Михайлович

технік поста спеціального звязку

Торгашин Ігор Віталійович

технік поста спеціального звязку

Барановський Олексій Миколайович

технік поста спеціального звязку

Квик Ольга Джуракулівна

технік поста спеціального звязку

Стасюк Світлана Григорівна

спеціаліст оператор поста спеціального звязку

Євтушенко Дмитро Олександрович

інженер пункту обробки ключової документації

Трач Анатолій Петрович

технік пункту обробки ключової документації

Сучіліна Наталя Олексіївна

старший спеціаліст пункту обробки ключової документації

Бурашнікова Ірина Іванівна

технік відділення супроводження комплексної системи захисту інформації пункту протидії технічним розвідкам та технічного захисту інформації

Ткаченко Андрій Леонідович

технік ремонтної майстерні спеціальної техніки

Сушкевич Андрій Анатолійович

водій-кодувальник ремонтної майстерні спеціальної техніки