Військова частина А3319 / стр. 2 из 2 / Дезертири та зрадники


Дацюк Наталія Володимирівна

провідной бухгалтер фінансово-економічної служби.

Касторова Алла Олександрівна

технік гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу

Осокіна Світлана Петрівна

технік гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Самоцька Ірина Миколаївна

технік гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Шипілова Алла Володимирівна

технік гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Сегень Наталія Вікторівна

старший метеоролог гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Огаркова Ганна Олександрівна

метеоролог гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Цепак Катерина Юріївна

метеоролог гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Кінева Вікторія Валеріївна

метеоролог гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Бригида Марина Францівна

молодший картограф гідрографічної партії навігаційно-гідрографічного експедиційного відділу.

Чорна Альона Володимирівна

молодший картограф гідрографічної партії навігаційно-гідрографічного відділення експедиційного відділу.

Кулик Дмитро Володимирович

технік навігаційної партії навігаційно-гідрографічного відділення експедиційного відділу.

Беспала Ірина Анатоліївна

технік топогеодезичного відділення експедиційного відділу.

Гапеєнко Денис Вікторович

технік топогеодезичного відділення експедиційного відділу.

Тумар Євгеній Володимирович

технік відділення технічного обслуговування та ремонту відділу ремонту та зберігання техніки і майна.

Реут Владислав Іванович

технік відділення технічного обслуговування та ремонту відділу ремонту та зберігання техніки і майна

Близнюкова Ольга Миколаївна

начальник сховища відділення постачання відділу ремонту та зберігання техніки і майна.

Шевченко Олена Миколаївна

начальник сховища відділення постачання відділу ремонту та зберігання техніки і майна.

Харківець Олександр Миронович

командир господарського відділення.

Курінна Надія Миколаївна

начальник сховища господарського відділення.

Добровольський Ігор Володимирович

начальник електpостанції господарського відділення

Дмітрієв Валерій Віталійович

водій-електрик господарського відділення.

Бабкіна Ніна Миколаївна

комірник господарського відділення .

Волкова Наталя Олександрівна

начальник телефонної станції.

Ковбасюк Тетяна Федорівна

оператор телефонної станції.

Загребельна Ірина Миколаївна

старший телефоніст телефонної станції

Баржина Надія Олександрівна

телефоніст телефонної станції.

Трошева Олена Вікторівна

начальник медичного пункту.

Шартавська Катерина Павлівна

телефоніст телефонної станції.

Шикула Олексій Ілліч

інженер гідрографічної партії навігацій-но-гідрографічного відділення експедиційного відділу

Цуман Олена Вікторівна

у розпорядженні командира військової частини А 3319

Афоніна Марія Ігорівна

у розпорядженні командира військової частини А 3319

Рошка Костянтин Володимирович

у розпорядженні командира військової частини А 3319