Військова частина А3318 / Дезертири та зрадники


Коваль Олег Володимирович

Командир частини

Рагоньян Євген Левонович

Начальник відділення захисту інформації та криптології

Хлапанов Леонід Семенович

Заступник командира частини – начальник відділення бойового управління

Вигляд Олексій Олександрович

Начальник відділення спеціального радіозв’язку

Голодов Олександр Вікторович

Оперативний черговий відділення бойового управління

Гордієнко Юрій Миколайович

Оперативний черговий відділення бойового управління

Кравцов Євген Леонідович

Начальник напрямку інформаційно-аналітичного відділення

Лебедєв Деніс Костянтинович

Начальник інформаційно-аналітичного відділення

Тітов Володимир Іванович

Помічник командира частини з матеріально-технічного забезпечення

Ткачук Денис Андрійович

Оперативний черговий відділення бойового управління

Ковальчук Антон Євгенович

Начальник напрямку інформаційно-аналітичного відділення

Пригода Максим Володимирович

Старший офіцер відділення бойового управління

Рудич Олександр Володимирович

офіцер командування

Шкарбан Олексій Володимирович

Начальник напрямку інформаційно-аналітичного відділення

Козаков Ігор Васильович

Помічник начальника напрямку інформаційно-аналітичного відділення

Марченко Вікторія Дмитрівна

Начальник інформаційно-аналітичної групи

Баженова Вікторія Яківна

Офіцер відділення бойового управління

Безкровний Валерій Ролександрович

Технік відділення захисту інформації та криптології

Вейс Анатолій Сергійович

Технік відділення спеціального радіозв’язку

Гвозденко Ольга Володимирівна

Відповідальний виконавець

Кардаков Олексій Володимирович

Технік відділення захисту інформації та криптології

Ковальчук Ігор Миколайович

Технік відділення ЗІК

Михайлова Вікторія Василівна

Технік відділення бойового управління

Пелюховський Руслан Миколайович

Технік відділення спеціального радіозв’язку

Свиридович Інна Миколаївна

Начальник групи секретного документального забезпечення відділення ЗІК

Бушев Володимир Ігорович

Начальник групи спеціального радіозв’язку

Белей Марина Володимирівна

Технік відділення бойового управління

Джумурат Валентина Олександрівна

Начальник медичного пункту

Смірнов Іван Олексійович

Командир відділення відділення спеціального радіозв’язку

Соколенко Вікторія Олегівна

Начальник фінансової частини

Щербаков Микола Миколайович

командир господарчого відділення

Єгорова Любов Олексіївна

Радіотелеграфіст відділення спеціального радіозв’язку

Кропилєва Тетяна Володимирівна

Бухгалтер фінансової частини

Пішенко Тетяна Миколаївна

Радіотелеграфіст відділення спеціального радіозв’язку