Військова частина А2506 / Дезертири та зрадники


Філіпенко Вадим Вікторович

Начальник штабу – перший заступник командира частини

Матясов Євген Володимирович

Флагманський штурман штабу

Омельчук Олександр Олександрович

Начальник радіотехнічної служби - начальник розвідки штабу

Лук’яненко Олександр Володимирович

Помічник начальника штабу (з протичовнової та протидесантної оборони)

Галатон Віталій Володимирович

Старший офіцер штабу

Школьний Віктор Володимирович

Начальник зв'язку - начальник групи зв'язку та інформаційних систем штабу

Тузов Андрій Сергійович

Інженер групи зв'язку та інформаційних систем штабу

Кононенко Григорій Миколайович

Інженер групи зв'язку та інформаційних систем штабу

Чорний Ігор Іванович

Начальник служби безпеки зв'язку штабу

Мельников Сергій Сергійович

Начальник інформаційно-аналітичної групи штабу

Степанов Олександр Валерійович

Старший офіцер відділення по роботі з особовим складом

Максимова Ірина Миколаївна

Офіцер відділення по роботі з особовим складом

Семигласов Сергій Анатолійович

Офіцер відділення по роботі з особовим складом

Шевчук Анатолій Григорович

Офіцер відділення по роботі з особовим складом

Савіцький Юрій Олександрович

Помічник командира частини з фінансово-економічної роботи - начальник фінансово-економічної служби

Козловська Ольга Анатоліївна

Заступник начальника фінансово-економічної служби

Собко Сергій Сергійович

Начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки

Горбачов Олександр Федорович

Начальник морської інженерної служби

Денисюк Максим Вікторович

Заступник командира частини з озброєння - начальник озброєння

Письменюк Олексій Іванович

Начальник служби ракетно-артилерійського озброєння

Волчков Олександр Геннадійович

Інженер електромеханічної служби озброєння

Погач Юрій Георгійович

Начальник автомобільної та бронетанкової служби озброєння

Волчок Володимир Володимирович

Начальник служби метрології та стандартизації озброєння

Гладишев Валерій Валерійович

Начальник служби живучості озброєння

Починок Віктор Іванович

Начальник речової служби тилу

Роша Георгій Георгійович

Начальник служби допоміжного флоту тилу

Соколов Олег Миколайович

Начальник командного пункту - заступник начальника штабу з бойового управління

Кравченко Богдан Анатолійович

Оперативний черговий командного пункту

Лордкіпанідзе Теймураз Миколайович

Оперативний черговий командного пункту

Іваненко Ігор Андрійович

Оперативний черговий командного пункту

Капуста Григорій Сергійович

Заступник начальника інформаційно-телекомунікаційного вузла по роботі з особовим складом

Васильєв Алібек Вікторович

Інженер інформаційно-телекомунікаційного вузла

Шевців Андрій Богданович

Начальник пункту управління інформаційно-телекомунікаційного вузла

Колотило Андрій Михайлович

Начальник центру радіо та супутникового зв'язку інформаційно-телекомунікаційного вузла

Бакун Роман Леонідович

Начальник центру інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного вузла