Військова частина А2505 / Дезертири та зрадники


Рязанов Сергій Миколайович

Заступник начальника полігону

Зирін Олександр Юрійович

Заступник начальника полігону з виховної роботи

Гасанов Ельдар Джафаркулієвич

Помічник начальника полігону

Звоник Олександр Іванович

Заступник начальника полігону з озброєння

Косенко Володимир Вікторович

Заступник начальника полігону з матеріально-технічного забезпечення - начальник відділу

Сичов Євген В'ячеславович

Начальник групи обслуговування відділу судноремонту та постачання

Нижнік Олександр Володимирович

Начальник відділення відділу судноремонту та постачання

Пшенични В'ячеслав Валерійович

Начальник відділення зв'язку та радіотехнічного забезпечення

Драпатий Валерій Володимирович

Начальник електромеханічного відділу - головний енергетик

Комендантов Олексій Миколайович

Начальник відділення обслуговування загальнокорабельних систем

Стєблін Олег Ігорович

Інженер відділення обслуговування загальнокорабельних систем

Джуманов Азіз Ерматович

Інженер відділення обслуговування загальнокорабельних систем

Сніжко Павло Владиславович

Інженер відділення обслуговування загальнокорабельних систем

Кравченко Андрій Миколайович

Начальник відділення електрозабезпечення електромеханічного відділу

Дерновий Павло Володимирович

Начальник відділення випробування та обслуговування корабельних аерофінішерів

Смолін Роман Сергійович

Інженер відділення випробування та обслуговування корабельних аерофінішерів

Степаненко Максим Олексійович

Начальник відділення випробування та обслуговування корабельних стартових систем

Кольтяков Артур Вікторович

Начальник відділення випробувань та обслуговування телевізійних, оптичних і квантово-електронних систем посадки

Москаленко Максим Олександрович

Начальник відділення підготовки (та регламенту контрольно-записувальної апаратури)

Соснін Дмитро Вікторович

Інженер відділення підготовки (та регламенту контрольно-записувальної апаратури)

Макаренко Артем Юрійович

Старший технік відділення підготовки (та регламенту контрольно-записувальної апаратури)

Антончеко Роман Анатолійович

технік відділення судноремонту та постачання

Барахович Олег Віталійович

технік відділення електрозабезпечення

Бистрицька Ольга Валентинівна

начальник медичного пункту – фельдшер

Гасанова Антоніна Миколаївна

бухгалтер фінансово-економічної служби

Горобець Наталія Григорівна

відповідальний виконавець

Грачов Володимр Вікторович

технік відділення випробування та обслуговування телевізійних, оптичних і квантово-електронних систем посадки

Каплунов Валерій Олександрович

начальник станції посадки літаків

Кир’янов Валентин Анатолійович

технік відділення випробування та обслуговування корабельних аерофенішерів

Криничний Юрій Григорович

технік відділення судноремонту та постачання

Кудряшов Сергій Валентинович

технік відділення випробування та обслуговування корабельних аерофенішерів

Кучерявий Андрій Олександрович

механік відділення зв’язку та радіотехнічного забезпечення

Лазутко Олексій Леонідович

механік відділення зв’язку та радіотехнічного забезпечення

Лєшков Олександр Ігоревич

командир автомобільного відділення

Макаров Сергій Борисович

технік відділення випробування та обслуговування корабельних стартових систем