Військова частина А2398 / стр. 3 из 4 / Дезертири та зрадники


Феськов Руслан Вікторович

Начальник групи прив'язки відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Гальченко Юлія Олександрівна

Механік групи прив'язки відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Марілов Олег Валерійович

Начальник електротехнічної групи відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Данченко Дмитро Олександрович

Водій - електрик електротехнічної групи відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Сердюкова Ольга Петрівна

Начальник відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Корольова Лідія Євгенівна

Старший радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Бражніков Олексій Олександрович

Старший радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Соловйова Світлана Андріївна

Механік відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Фокіна Наталя Валеріївна

Механік відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Щербіна Людмила Володимирівна

Механік відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Марілова Наталя Володимирівна

Старший механік відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Чудіна Оксана Ігорівна

Радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Дудченко Лілія Анатоліївна

Радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Орлова Людмила Володимирівна

Радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Черниш Наталя Сергіївна

Радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Сергейєнко Наталія Миколаївна

Радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Петрашко Тетяна Володимирівна

Радіотелеграфіст відділення приймально - передавальних радіопристроїв центру радіо- та супутникового зв'язку

Поцелуйко Віталій Анатолійович

Технік центру радіо- та супутникового зв'язку

Люля Віктор Васильович

Технік центру радіо- та супутникового зв'язку

Кондаревич Руслан Васильович

Технік центру радіо- та супутникового зв'язку

Плаксіна Олена Миколаївна

Начальник апаратної телеграфного засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Хорошайло Ірина Вікторівна

Старший механік - телеграфіст апаратної телеграфного засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Бондаренко Татьяна Вікторівна

Механік - телеграфіст апаратної телеграфного засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Мельниченко Олександра Вікторівна

Механік - телеграфіст апаратної телеграфного засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Біла Ірина Геннадіївна

Механік - телеграфіст апаратної телеграфного засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Домрачова Любов Євгенівна

Начальник експедиції засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Кучеренко Галина Валентинівна

Старший експедитор - телеграфіст експедиції засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Глущенко Юлія Вадимівна

Експедитор - телеграфіст експедиції засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Шмакова Яна Вікторівна

Експедитор - телеграфіст експедиції засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Бондаренко Юлія Володимирівна

Експедитор - телеграфіст експедиції засекреченого зв'язку відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Луговська Ольга Миколаївна

Технік відділення документованого зв'язку центру телекомунікацій

Буряков Максим Петрович

Технік відділення телекомунікаційних систем центру телекомунікацій

Ціцюра Тамара Миколаївна

Механік відділення телекомунікаційних систем центру телекомунікацій

Лях Юлія Сергіївна

Механік відділення телекомунікаційних систем центру телекомунікацій

Іванова Тетяна Михайлівна

Механік відділення телекомунікаційних систем центру телекомунікацій