Військова частина А2398 / стр. 2 из 4 / Дезертири та зрадники


Александрова

Старший механік апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Малярчук Галина Вікторівна

Старший телефоніст апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Повенська Олена Іванівна

Телефоніст апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Білик Оксана Дмитрівна

Телефоніст апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Трофімова Ірина Володимирівна

Телефоніст апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Бабаскіна Галина Іванівна

Телефоніст апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Кравцова Тетяна Іванівна

Телефоніст апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Пархомчук Євгенія Сергіївна

Механік апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Левицька Аліна Володимирівна

Механік апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Білаш Ольга Анатоліївна

Механік апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Філатова Оксана Анатоліївна

Механік апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Лугова Надія Олександрівна

Механік апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Шпінь Олександр Леонідович

Начальник групи телекомунікаційних систем відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Биковський Роман Вікторович

Начальник групи телекомунікаційних систем відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Іріченко Ребія Джеферівна

Механік групи телекомунікаційних систем відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Помиткіна Алла Ярославівна

Механік групи телекомунікаційних систем відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Садовська Алла Євгенівна

Механік групи телекомунікаційних систем відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Павленко Ірина Валеріївна

Старший механік групи телекомунікаційних систем відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Шередека Яніна Олександрівна

Начальник телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Безклинський Олексій Олександрович

Начальник телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Побережна Анжела Іванівна

Старший телеграфіст телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Чурсіна Любов Григорівна

Старший телеграфіст телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Городня Оксана Василівна

Телеграфіст телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Бабко Ольга Анатоліївна

Телеграфіст телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Горобець Олена Анатоліївна

Телеграфіст телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Шатохіна Тетяна Миколаївна

Телеграфіст телеграфної станції відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Литвиненко Наталія Геннадіївна

Технік відділення інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Кушнір Юлія Василівна

Старший оператор відділення інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Якубова Юлія Олександрівна

Оператор відділення інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Ібадуллаєва Ельзара Серверівна

Оператор відділення інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Носова Аліна Анатоліївна

Оператор відділення інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Адамович Катерина Володимирівна

Технік відділення супроводження підсистем єдиної автоматизованої системи управління центру інформаційних систем

Дурдиєв Арслан Ходжаніязович

Старший оператор відділення супроводження підсистем єдиної автоматизованої системи управління центру інформаційних систем

Пасхалова Ольга Василівна

Оператор відділення супроводження підсистем єдиної автоматизованої системи управління центру інформаційних систем

Данильченко Марина Володимирівна

Оператор відділення супроводження підсистем єдиної автоматизованої системи управління центру інформаційних систем