Військова частина А2398 / Дезертири та зрадники


Чучин Євген Валерійович

Начальник вузла

Олєнєв Андрій Анатолійович

Заступник начальник вузла з озброєння

Конотоп Олександр Георгійович

Заступник начальника вузла з виховної роботи

Шевченко Сергій Олександрович

Начальник штабу - перший заступник начальника вузла

Корнієнко Світлана Серафімівна

Помічник начальника штабу з кадрів і стройової частини

Григоренко Сергій Євгенович

Начальник пункту - заступник начальника вузла

Довгоборець Валерій Іванович

Черговий зі зв'язку пункту управління

Красильніков Віктор Геннадійович

Черговий зі зв'язку пункту управління

Конєв Сергій Борисович

Начальник центру радіо та супутникового зв'язку

Тертишник Станіслав Миколайович

Начальник центру телекомунікацій

Русін Захар Олексійович

Начальник відділення телефонного звязку центру телекомунікацій

Романюк Микола Володимирович

Начальник відділення документованого звязку центру телекомунікацій

Кочергін Геннадій Леонідович

Начальник центру інформаційних систем

Чеучєва Юлія Валеріївна

Начальник відділення інформаційно-телекомунікаційних мереж центру інформаційних систем

Бабенко Микола Валерійович

Начальник відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Жиленков Іван Володимирович

Начальник інформаційно-телекомунікаційного центру

Лєпшеєв Вадим Олександрович

Начальник відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Бруцька Світлана Василівна

Діловод групи секретного документального забезпечення

Гідіон Юлія Миколаївна

Відповідальний виконавець

Бєбєєва Селіме Сейтмеметівна

Бухгалтер фінансово-економічної служби

Осока Таміла Євгенівна

Бухгалтер фінансово-економічної служби

Грачова Людмила Володимирівна

Начальник відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Любашов Євгеній Петрович

Начальник відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Кочерга Ірина Іванівна

Старший оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Онучина Інеса Андріївна

Старший оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Альошина Оксана Олегівна

Оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Семигінівська Оксана Олександрівна

Оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Смольянинова Жанна Степанівна

Оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Баленко Світлана Сергіївна

Оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Петренко Анастасія Олександрівна

Оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Артьомова Тетяна Сергіївна

Оператор відділення інформаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Лискін Олександр Сергійович

Начальник апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Зубик Денис Іванович

Начальник апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру

Клименко Олена Олександрівна

Старший механік апаратної телефонного засекреченого зв'язку відділення телекомунікаційних систем інформаційно-телекомунікаційного центру