Військова частина А2320 / стр. 5 из 17 / Дезертири та зрадники


Добродій Ігорь Валентинович

Командир відділення - командир машини командно - штабних машин вузла зв'язку танкового батальйону

Довгаль Наталя Михайлівна

Медична сестра - анестезист відділення анастезіології та інтенсивної терапії медичної роти (на 35 ліжок)

Довгань Максим Анатолійович

Старший стрілець гірсько-піхотного відділення гірсько-піхотного взвод гірсько-піхотної рота гірсько-піхотного батальйон

Домбровський Віктор Вікторович

Старший стрілець гірсько-піхотного відділення гірсько-піхотного взвод гірсько-піхотної рота гірсько-піхотного батальйон

Дробиш Наталя Никіфорівна

Начальник ремонтної майстерні речового майна взводу матеріального забезпечення батальйону матеріально- технічного забезпечення

Дрожачих Наталія Валеріївна

Начальник госпітального відділення

Дронов Дмитро Дмитрович

Начальник складу взводу матеріального забезпечення батальйону матеріально- технічного забезпечення

Дронова Оксана Олександрівна

Механік - радіотелефоніст відділення радиозв'язку вузла зв'язку батальйону матеріально- технічного забезпечення

Дружинін Юрій Валерійович

Начальник протиповітряної оборони

Дружиніна Ірина Анатоліївна

Механік - радіотелефоніст відділення - командир машини командно - штабних машин вузла зв'язку танкового батальйону

Дубінін Сергій Геннадійович

Заступник командира бойової машини - навідник-оператор гірсько-піхотне відділення гірсько-піхотний взвод гірсько-піхотна рота гірсько-піхотний батальйон

Дудукова Ельвіна Фахріївна

Фармацевт відділення медичного постачання медичної роти (на 35 ліжок)

Дурнєв Володимир Вікторович

Командир евакуаційного взводу батальйону матеріально-технічного забезпечення

Дурнєв Олександр Вікторович

Командир бойової машини-командир механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону

Дурнєва Катерина Василівна

Бухгалтер (2 категорії) фінансово - економічна служба

Дякевич Валентин Валентинович

Старший офіцер відділення по роботі з особовим складом

Дятел Ярослав Володимирович

Снайпер снайперів взводу снайперів роти снайперів

Дятлов Володимир Анатолійович

Начальник радіостанції відділення - радіоцентру польового вузла зв'язку

Ем Едуард Радіонович

Командир зенітного ракетно-артилерійського взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Євсюков Євгеній Вікторович

Старший навідник мінометного взводу мінометної батареї гірсько-піхотного батальйону

Єрмоленко Андрій Вікторович

Відповідальний виконавець відділення особового складу

Єрмоленко Дмитро Олександрович

Головний сержант евакуаційного взводу батальйону матеріально-технічного забезпечення

Єрмоленко Ірина Миколаївна

Старший механік - телефоніст апаратної взводу засекреченого зв'язку центру зв'язку командного пункту польового вузла зв'язку

Єрмолов Сергій Миколайович

Водій автомобільного відділення підвозу боєприпасів автомобільного взвод підвозу боєприпасів автомобільної роти батальйону матеріально-технічного забезпечення

Єршов Олег Вячеславович

Заступник командира бойової машини - навідник-оператор гірсько-піхотне відділення гірсько-піхотний взвод гірсько-піхотна рота гірсько-піхотний батальйон

Єршова Марина Сергіївна

Механік - радіотелефоніст радіостанції відділення командно - штабних машин радіоцентру польового вузла зв'язку

Єфремов Олексій Валерійович

Водій - електрик станція радіоперешкод взвод радіоелектронної боротьби

Єштокін Максим Іванович

Головний сержант розвідувальної роти

Єштокін Микола Миколайович

Розвідник розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти

Жало Інга Ігорівна

Бухгалтер фінансово - економічна служба

Жало Ольга Олександрівна

Старший механік - телеграфіст радіорелейної станції радіорелейно - кабельного взводу центру зв'язку командного пункту польового вузла зв'язку

Жало Сергій Володимирович

Технік мінометної батареї механізованого батальйону

Жиднін Олександр Володимирович

Командир танка танкового взводу танкової роти танкового батальйону

Жук Олександр Іванович

Заступник командира бригади

Завідей Федір Васильович

Головний сержант батареї управління та радіолокаційної розвідки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону