Військова частина А2320 / стр. 4 из 17 / Дезертири та зрадники


Григор'єв Микола Юрійович

Командир відділення розвідки взводу спостереження та технічних засобів розвідки розвідувальної роти

Гризодуб Олександр Юрійович

Командир відділення розвідки взводу спостереження та технічних засобів розвідки розвідувальної роти

Грицаєнко Олександр Іванович

Начальник артилерії

Гричихін Михайло Сергійович

Головний сержант гірсько-піхотної роти гірсько-піхотного батальйону

Гріщенко Максим Олександрович

Механік - водій гірсько-піхотного відділення гірсько-піхотного взводу гірсько-піхотної роти гірсько-піхотного батальйону

Гросул Юрій Сергійович

Старший розвідник відділення розвідки взводу спостереження та технічних засобів розвідки розвідувальної роти

Гудков Віктор Вікторович

Головний сержант інженерно - саперного взводу

Гульчак Федір Михайлович

Номер обслуги гранатометного взводу механізованого батальйону

Гунін Віталій Сергійович

Командир автомобільного відділення взводу матеріально - технічного забезпечення механізованого батальйону

Гурін Костянтин Іванович

Водій - електрик радіостанції відділення командно - штабних машин радіоцентру польового вузла зв'язку

Гусєв Дмитро Валерійович

Начальник служби пального і мастильних матеріалів тилу

Гусєв Олексій Андрійович

Гранатометник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону

Данилко Володимир Вікторович

Начальник розвідки штабу

Данилко Ірина Михайлівна

Старший оператор відділення управління взвод радіоелектронної боротьби

Даньшин Гнат Васильович

Головний сержант зенітного ракетно - артилерійського взводу зенітної ракетно - артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Дашенко Артем Андрійович

Номер обслуги протитанкового артилерійського взводу протитанкової артилерійської батареї

Дегтяренко Денис Миколайович

Помічник начальника відділення особового складу штабу

Демірджиєв Усеін Аметович

Водій автомобільного відділення підвозу боєприпасів автомобільного взвод підвозу боєприпасів автомобільної роти батальйону матеріально-технічного забезпечення

Демірджиєв Асан Аметович

Електрозварник - коваль відділення теплових робіт ремонтного взводу спеціальних робіт ремонтної роти автомобільної техніки батальйону матеріально-технічного забезпечення

Денисенко Дарья Леонідівна

Радіотелеграфіст радіостанції відділення - радіоцентру польового вузла зв'язку

Деревенський Василь Савелійович

Командир відділення технічного обслуговування бронетанкової техніки взводу матеріально - технічного забезпечення танкового батальйону

Деревенський Дмитро Савелійович

Головний сержант взводу матеріального забезпечення батальйону матеріально- технічного забезпечення

Деревенський Іван Савелійович

Командир відділення слюсарно-механічних робіт і поточного ремонту агрегатів взводу спеціальних робіт ремонтної роти бронетанкової техніки батальйону матеріально-технічного забезпечення

Деревяго Олена Анатоліївна

Начальник медичної служби

Дерев'янко Галина Миколаївна

Старший механік - телеграфіст радіорелейної станції радіорелейно - кабельного взводу центру зв'язку командного пункту польового вузла зв'язку

Деркач Євгеній Іванович

Водій - електрик радіостанції відділення - радіоцентру польового вузла зв'язку

Джаппаров Сервер Ахтемович

Заступник командира бойової машини - навідник-оператор гірсько-піхотне відділення гірсько-піхотний взвод гірсько-піхотна рота гірсько-піхотний батальйон

Джелілов Арсен Абдуллайович

Командир відділення відділення зв'язку вузол зв'язку гірсько-піхотний батальйон

Джелялов Руслан Рустемович

Артист другої категорії оркестру

Джураєв Ескендер Тургунович

Оператор зенітної ракетної обслуги зенітного ракетного взводу зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Дзюбан Олексій Павлович

Командир взводу управління командира мінометної батареї механізованого батальйону

Діденко Геннадій Іванович

Головний сержант медичної роти (на 35 ліжок)

Діденко Олександр Олександрович

Водій господарче відділення взвод матеріально - технічного забезпечення гірсько-піхотний батальйон

Дікань Ігор Ігорович

Командир бойової машини-командир механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону

Дімітров Артем Петрович

Майстер ремонтного відділення електроспецобладнення взводу спеціальних робіт ремонтної роти бронетанкової техніки батальйону матеріально-технічного забезпечення