Військова частина А2320 / стр. 3 из 17 / Дезертири та зрадники


Возняк Іван Миколайович

Навідник мінометного взводу мінометної батареї гірсько-піхотного батальйону

Войтко Олексій Олегович

Старший стрілець гірсько-піхотного відділення гірсько-піхотного взвод гірсько-піхотної рота гірсько-піхотного батальйон

Волков Сергій Миколайович

Старший розвідник відділення розвідки взводу спостереження та технічних засобів розвідки розвідувальної роти

Володимиров Олександр Володимирович

Командир роти снайперів

Волошко Іван Миколайович

Начальник радіостанції відділення - радіоцентру польового вузла зв'язку

Воронюк Євгеній Юрійович

Командир відділення відділення радіаційної, хімічної, біологічної розвідки взвод радіаційної, хімічної, біологічної розвідки

Галстян Гарік Мукучович

Старший механік - водій розвідувального відділення розвідувального взводу гірсько-піхотного батальйону

Ганієв Гані Маметович

Механік - водій - електрик зенітного ракетно - артилерійського взводу зенітної ракетно - артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Ганін Олександр Олександрович

Механік - водій розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти

Гапонов Олександр Олександрович

Командир відділення штабних машин взводу штабних машин польового вузла зв'язку

Гафарова Єльзара Енверівна

Оператор станція радіоперешкод взвод радіоелектронної боротьби

Гвинтовка Олександр Анатолійович

Командир танка танкового взводу танкової роти танкового батальйону

Геплюк В’ячеслав Михайлович

Командир взводу радіоелектронної боротьби

Герасімов Віктор Володимирович

Заступник командира танкового батальйону по роботі з особовим складом

Глобін В'ячеслав Юрійович

Механік - водій танкового взводу танкової роти танкового батальйону

Головач Антон Васильович

Головний сержант автомобільного взвод підвозу боєприпасів автомобільної роти батальйону матеріально-технічного забезпечення

Головінов Дмитро Ігорович

Водій відділення обладнання пунктів управління інженерно - саперного взводу

Голопьорова Лариса Вікторівна

Бухгалтер (2 категорії) фінансово - економічна служба

Гончаренко Віталій Юрійович

Командир мінометної батареї механізованого батальйону

Гончаренко Катерина Віталіївна

Старший радіотелеграфіст радіостанції відділення - радіоцентру польового вузла зв'язку

Гончаренко Олег Михайлович

Заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи

Гончаров Микола Олександрович

Заступник командира механізованого батальйону по роботі з особовим складом

Гончаров Олексій Сергійович

Командир взводу матеріально-технічного забезпечення механізованого батальйону

Гончаров Юрій Сергійович

Старший механік - водій гірсько-піхотної роти гірсько-піхотного батальйону

Гончарук Ігор Олександрович

Головний сержант ремонтної роти бронетанкової техніки батальйону матеріально-технічного забезпечення

Горелов Дмитро Васильович

Командир бойової машини - командир відділення командно - штабних машин вузла зв'язку танкового батальйону

Горелова Анастасія Валеріївна

Телефоніст - лінійний наглядач лінійно - кабельне відділення зв'язку взводу зв'язку батареї управління та радіолокаційної розвідки зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Горобець Олег Миколайович

Командир автомобільної роти батальйону матеріально-технічного забезпечення

Городецький Андрій Вікторович

Помічник начальника відділення бойової підготовки

Городілова Валентина Іванівна

Бухгалтер фінансово - економічна служба

Грабіна Євгеній Леонідович

Санітарний інструктор - дезінфектор приймально - сортувальне відділення медичної роти (на 35 ліжок)

Грачов Олексій Григорович

Начальник вузла - начальник зв'язку гірсько-піхотного батальйону

Гребенюк Дмитро Сергійович

Старший оператор зенітної ракетної обслуги зенітного ракетного взводу зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Гречишніков Трофім Іванович

Начальник складу взводу матеріального забезпечення батальйону матеріально- технічного забезпечення

Гречко Анатолій Петрович

Водій - електрик радіостанції відділення командно - штабних машин радіоцентру польового вузла зв'язку