Військова частина А2320 / Дезертири та зрадники


Абдулфеттаєв Лєнур Серанович

Командир танка танкового взводу танкової роти танкового батальйону

Абільтаров Узеір Айдерович

Командир ремонтного відділення бронетанкової техніки ремонтного взводу бронетанкової техніки ремонтної роти бронетанкової техніки батальйону матеріально-технічного забезпечення

Аблякімов Абляс Імбіувич

Пожежник пожежного взводу

Авер'яков Олег Олексійович

Майстер обслуги технічного обслуговування зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Алексеєнко Станіслав Сергійович

Командир відділення - командир машини відділення командно - штабних машин вузол зв'язку гірсько-піхотний батальйон

Алфімов Владислав Олександрович

Механік - водій механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону

Андросенко Андрій Віталійович

Помічник командира бригади з правової роботи

Анікєєв Віталій Володимирович

Гранатометник гірсько-піхотного відділення гірсько-піхотного взводу гірсько-піхотної роти гірсько-піхотного батальйону

Анісімов Єгор Андрійович

Старший лінійний наглядач - телефоніст лінійно - кабельного відділення зв'язку радіорелейно - кабельного взводу центру зв'язку командного пункту польового вузла зв'язку

Антонов Валерій Георгійович

Механік - водій евакуаційного відділення евакуаційного взводу батальйону матеріально-технічного забезпечення

Антонова Катерина Олександрівна

Механік - радіотелефоніст відділення командно - штабних машин вузол зв'язку гірсько-піхотний батальйон

Арапов Максим Сергійович

Старший оператор зенітної ракетної обслуги зенітного ракетного взводу зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Атчкуєв Владислав Олександрович

Такелажник евакуаційного відділення гусеничних тягачів евакуаційного взводу батальйону матеріально-технічного забезпечення

Ахтемов Едем Ахтемович

Водій комендантського відділення комендантського взводу

Бабенко Олег Анатолійович

Водій - електрик ремонтної майстерні артилерійського озброення ремонтного взводу артилерійського озброення батальйону матеріально-технічного забезпечення

Бабенко Олена Олександрівна

Санітарний інструктор зенітної ракетно - артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону

Багно Сергій Сергійович

Технік лабораторії взводу радіаційної, хімічної, біологічної розвідки

Бакулін Андрій Валерійович

Водій - електрик радіостанції відділення - радіоцентру польового вузла зв'язку

Балим Віталій Володимирович

Водій - заправник автомобільне відділення підвозу пального взвод матеріально - технічного забезпечення гірсько-піхотний батальйон

Барбашов Олексій Миколайович

Механік - водій танкового взводу танкової роти танкового батальйону

Барванова Ілона Миколаївна

Медична сестра відділення анастезіології та інтенсивної терапії медичної роти (на 35 ліжок)

Барсов Андрій Віталійович

Механік - водій евакуаційного відділення взводу матеріально - технічного забезпечення механізованого батальйону

Батієвська Яна Валеріївна

Старший ординатор госпітального відділення

Бахтояров Сергій Анатолійович

Розвідник - снайпер розвідувального відділення розвідувального взводу гірсько-піхотного батальйону

Башков Денис Ігорович

Снайпер снайперів взводу снайперів роти снайперів

Бдуленко Сергій Вікторович

Водій - електрик лабораторія взвод радіаційної, хімічної, біологічної розвідки

Бедюкін Анатолій Євгенійович

Старший стрілець - снайпер снайперів взводу снайперів роти снайперів

Беззубко Борис Володимирович

Помічник начальника розвідки штабу

Безкішкий Микола Дмитрович

Водій - слюсар відділення розбирально-складальних робіт ремонтного взводу автомобільної техніки ремонтної роти автомобільної техніки батальйону матеріально-технічного забезпечення

Безкоровайний Сергій Олегович

Командир автомобільного відділення автомобільного взводу підвозу військово - технічного майна автомобільної роти батальйону матеріально- технічного забезпечення

Безлюдько Андрій Олександрович

Начальник штабу - перший заступник командира батальйону

Березич Марина Вікторівна

Бухгалтер (1 категорії) фінансово - економічна служба

Бикова Олена Олександрівна

Механік - радіотелефоніст відділення командно - штабних машин вузла зв'язку механізованого батальйону

Бідило Віктор Миколайович

Старший майстер відділення технічного обслуговання бронетанкової техніки взводу спеціальних робіт ремонтної роти бронетанкової техніки батальйону матеріально-технічного забезпечення

Бідило Юлія Олександрівна

Старший радіотелеграфіст радіостанції відділення - радіоцентру польового вузла зв'язку