Військова частина А2291 / стр. 2 из 3 / Дезертири та зрадники


Миколайчук Андрій Миколайович

електрик відділення підготовки автоматики та управління загально корабельних систем технічної батареї

Нараєвський Костянтин Михайлович

старший стрілець відділення охорони

Наталуха Тетяна Олександрівна

метеоспостерігач 1 стартової батареї

Нестеров Павло Борисович

командир відділення транспортування і установки ракет 1 стартової батареї

Новіков Кирил Віталійович

механік відділення підготовки автоматики та управління загально корабельних систем технічної батареї

Петрашко Віктор Сергійович

водій топогеодезичного відділення батареї управління

Погорілий Ярослав Олександрович

командир топогеодезичного відділення батареї управління

Рискаль Володимир Володимирович

водій відділення підготовки автоматики та управління загально корабельних систем технічної батареї

Савчихіна Олена Олександрівна

телефоніст відділення провідного зв’язку батареї управління

Самохвалов Р.О

старший оператор-електрик 1 обслуги 2 стартової батареї

Сімонов Андрій Андрійович

командир автомобільного відділення взводу забезпечення

Соколова Анастасія Юріївна

механік-радіотелефоніст радіостанції Р-142 взводу радіозв’язку батареї управління

Степанець Михайло Анатолійович

водій-хімік відділення РХБ розвідки взводу радіаційного, хімічного, біологічного захисту

Татарінцева Оксана Сергіївна

старший оператор-електрик обслуги пускової установки стартової батареї

Тичінін Валерій Геннадійович

пожежний пожежної обслуги

Фоменко Юлія Валеріївна

начальник секретної частини

Циганкова Яна Костянтинівна

телефоніст відділення провідного зв’язку батареї управління

Цимбалюк Дмитро Олександрович

механік-електрик відділення транспортування та установки ракет взводу транспортування ракет 2 стартової батареї

Цюпря Олександр В’ячеславович

водій автомобільного відділення взводу забезпечення

Черевата Дар’я Олегівна

бухгалтер фінансово-економічної служби

Чупрова Юлія Анатоліївна

телефоніст апаратної ЗАЗ батареї управління

Шевчук Роман Богданович

командир відділення спеціальної обробки озброєння та техніки взводу радіаційного, хімічного, біологічного захисту

Шеренєшева Наталія Віталіївна

бухгалтер фінансово-економічної служби

Щербина Анна Сергіївна

метеоспостерігач 2 стартової батареї

Шитов Олег Ігоревич

водій відділення транспортування та установки ракет взводу транспортування ракет 2 стартової батареї

Шишкін Ігор Михайлович

механік відділення технічного обслуговування взводу забезпечення

Шолох Артур Анатолійович

старший водій автомобільного відділення взводу забезпечення

Якубова Мер’єм Ібраїмівна

радіотелефоніст радіостанції Р-140 взводу радіозв’язку батареї управління

Казакевич Дмитро Григорович

Заступник командира дивізіону по роботі з особовим складом

Євпатова Ольга Едуардівна

Офіцер-психолог

Балан Євген Олександрович

Начальник штабу - перший заступник командира дивізіону

Пугачов Сергій Борисович

Заступник начальника штабу

Петров Олексій Анатолійович

Помічник начальника штабу з кадрів і стройової частини

Кравченко Костянтин Олександрович

Помічник начальника штабу із захисту інформації-начальник служби