Військова частина А2248 / стр. 2 из 3 / Дезертири та зрадники


Новицька Олена Юріївна

планшетист відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Подосеникова Тетяна Володимирівна

радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Попов Сергій Валерійович

технік електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Репецька Ольга Вікторівна

старший радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Рудич Ольга Сергіївна

відповідальний виконавець

Сало Ганна Михайлівна

планшетист відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Сасина Олена Передонівна

старший планшетист відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Синєгуб Сергій Миколайович

старший електрик-дизеліст електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Сичава Ігор Олександрович

електрик-дизеліст електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Соловйова Наталя Валентинівна

радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Старостенко Юрій Борисович

начальник служби відділення матеріально-технічного забезпечення

Тейфук Зарема Жаферівна

начальник медичного пункту

Ткач Наталя Вікторівна

планшетист відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Урманов Денис Леонідович

спеціальний оператор

Чала Людмила Володимирівна

планшетист відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Шляхтовський Федір Іванович

сержант з матеріального забезпечення

Шульга Василь Леонідович

старший електрик-дизеліст електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Яковенко Олена Олександрівна

планшетист відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Яковлєв Володимир Миколайович

командир радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Кулаков Андрій Іванович

Начальник управління

Яремчук Олег В'ячеславович

Заступник начальника управління

Скірко Віктор Миколайович

Заступник начальника управління по роботі з особовим складом

Назаренко Андрій Миколайович

Заступник начальника управління - начальник відділення матеріально-технічного забезпечення

Шелупін Іван Павлович

Начальник продовольчої та речової служби

Дєніжкін Іван Миколайович

Помічник начальника управління з фінансово-економічної роботи - начальник служби

Андрєєнков Володимир Олексійович

Начальник відділу експлуатації

Пендюхов Олександр Вікторович

Начальник диспетчерського відділення експлуатації - старший інженер

Прозор Олександр Іванович

Інженер - диспетчер експлуатаційного відділу

Артемчук Денис Валентинович

Інженер - диспетчер експлуатаційного відділу

Петрікін Олексій Михайлович

Інженер експлуатаційного відділення експлуатаційного відділу

Яценко Олександр Анатолійович

Інженер експлуатаційного відділення експлуатаційного відділу

Котюшко Олександр Сергійович

Інженер експлуатаційного відділення експлуатаційного відділу

Мельничук Олександр Вікторович

Інженер експлуатаційного відділення експлуатаційного відділу