Військова частина А2248 / Дезертири та зрадники


Баланюк В’ячеслав Вікторович

начальник електросилових пристроїв електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Безденежних Світлана Юріївна

провідний бухгалтер фінансово-економічної служби

Большакова Любов Іванівна

оператор експлуатаційного відділу

Бондарева Оксана Михайлівна

діловод секретної частини експлуатаційного відділу

Буйвицькас Роман Сергійович

старший хімік-дозиметрист електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Віндіктова Лілія Федорівна

бухгалтер 1 категорії фінансово-економічної служби

Віхренко Віталій Юрійович

електрик-дизеліст електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Волков Микола Миколайович

фельдшер експлуатаційного відділу

Гальцов Андрій Володимирович

командир відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Головань Дмитро Анатолійович

водій- санітар медичного пункту

Городілов Дмитро Станіславович

слюсар санітарно-технічного відділення експлуатаційного відділу

Григоров Ігор Олександрович

начальник електросилових пристроїв електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Грузінов Іван Михайлович

старший водій автомобільного відділення

Дьячкова Ірина Володимирівна

радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Зудина Лариса Петрівна

радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Каплєєва Ірина Миколаївна

спеціальний оператор

Кардашин Артур Борисович

командир (начальник) відділення електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Кардашин Валерій Борисович

начальник електросилових пристроїв електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Карпенко Галина Іванівна

старший радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Кирилов Юрій Вікторович

електрик-дизеліст електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Климіна Тетяна Петрівна

начальник групи секретного документованого забезпечення

Комар Олександр Миколайович

головний старшина військової частини

Левченко Михайло Іванович

технік електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Лєбєдь Сергій Вікторович

технік служби шифрованого зв'язку та режиму секретності

Литвиненко Борис Борисович

командир відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Ляхович Микола Васильович

слюсар санітарно-технічного відділення експлуатаційного відділу

Марченков Михайло Олексійович

старший електрик-дизеліст електротехнічного відділення експлуатаційного відділу

Мальована Ірина Олександрівна

старший радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення відділу збору, аналізу та обробки інформації з протиповітряної оборони

Мітькова Вікторія Миколаївна

планшетист відділення відображення обстановки відділу збору, аналізу та обробки інформації

Мішин Станіслав Володимирович

Інженер - диспетчер

Нечаєв Олександр Леонідович

начальник їдальні