Військова частина А1750 / Дезертири та зрадники


Журкін Олександр Володимирович

командир військової частини А1750

Лагунцов Максим Михайлович

командир бойовой частини радіотехнічної та зв'язку

Єгоров Єгор Валерійович

Командир бойової частини штурманська

Бурчик Олександр Петрович

Командир ракетно-артилерійської бойової частини

Білий Владислав Миколайович

Командир електромеханічної бойової частини

Алба Павло Іванович

старшина артилерійської команди ракетно-артилерійської бойової частини

Акулінушкін Олександр Олександрович

старшина машинної команди електромеханічної бойової частини

Асанов Емрасан Рустамович

старшина електромоторної команди електромеханічної бойової частини

Бень Руслан Олегович

електрик бойової частини штурманської

Білоконь Валерій Іванович

командир відділення бойової частини штурманської

Гусейнов Роман Ігорович

комендор артилерійської команди ракетно-артилерійської бойової частини

Дмитрієв Сергій Олександрович

старшина команди управління ракетно-артилерійської бойової частини

Дорохін Олексій Юрійович

старший машиніст машинної команди електромеханічної бойової частини

Жуков Олександр Сергійович

моторист електромоторної команди електромеханічної бойової частини

Канаєв Олександр Олександрович

старший радіометрист радіотехнічної команди бойової частини радіотехнічної та зв’язку

Кочеруга Олексій Сергійович

радіотелефоніст відділення засекреченого зв’язку бойової частини радіотехнічної та зв’язку

Кулікович Володимир Васильович

головний старшина корабля – старшого боцмана

Мазунов Сергій Геннадійович

старшина ракетної команди ракетно-артилерійської бойової частини

Невротов Олександр Леонідович

командир трюмного відділення електромеханічної бойової частини

Орехов Олександр Миколайович

старшина радіотехнічної команди бойової частини радіотехнічної та зв’язку

Павлюк Олексій Олександрович

машиніст трюмного відділення електромеханічної бойової частини

Подгрушко Іван Васильович

командир ракетної команди ракетно-артилерійської бойової частини

Руденко Володимир Валерійович

командир відділення засекреченого зв’язку бойової частини радіотехнічної та зв’язку

Смілянський Микола Юрійович

радіотелеграфіст відділення засекреченого зв’язку бойової частини радіотехнічної та зв’язку

Тереба Дмитро Сергійович

електрик ракетної команди ракетно-артилерійської бойової частини

Трайгеля Руслан Борисович

командир відділення артилерійської команди ракетно-артилерійської бойової частини

Федяєв Сергій Андрійович

машиніст машинної команди електромеханічної бойової частини