Військова частина А0793 / Дезертири та зрадники


Макєєв Сергій Володимирович

Командир військової частини А0793

Некрасов Антон Юрійович

Заступник командира з виховної роботи

Залещук Іван Володимирович

Помічник командира корабля

Клиндюк Павло Миколайович

Командир ракетно-артилерійської бойової частини

Арбузов Володимир Миколайович

командир бойової частини радіотехнічна та зв’язку

Тугарін Єгор Віталійович

Помічник командира корабля

Молькін Денис Михайлович

Командир електромеханічної бойової частини

Сасін Юрій Валерійович

Старшина артилерійської команди

Мічман Дьяков Валерій Іванович

Старшина мінно-торпедної команди

Соколов Дмитро Володимирович

Старшина електротехнічної команди

Овчінніков Леонід Павлович

Старшина команди постачання

Швець Роман Леонідович

Головний старшина корабля

Суседько Іван Геннадійович

Командир зенітно-ракетного відділення

Ткаченко Віктор Андрійович

Гідроакустик гідроакустичного відділення гідроакустичної команди

Унтілов Євген Миколайович

Баталер команди постачання

Жук Денис В’ячеславович

Машиніст трюмно-котельного відділення

Плішка Вадим Ігорович

Оператор зенітно-ракетної команди зенітно-ракетного відділення

Росада Сергій Михайлович

Мінер мінно-торпедної команди відділення протичовнового озброєння

Новосад Олександр Анатолійович

Оператор зенітно-ракетної команди

Мартинов Павло Миколайович

Старшина гідроакустичної команди

Білан Руслан Володимирович

Радіометрист радіотехнічної команди радіолокаційного відділення

Коробкін Михайло Віталійович

Старший гідроакустик гідроакустичного відділення гідроакустичної команди

Кумунжиєв Дмитро Віталійович

Старший радіотелеграфіст команди засекречувального зв’язку

Діденко Олег Володимирович

Радіотелеграфіст команди засекречувального зв’язку

Діордійчук Роман Юрійович

Електрик мінно-торпедної команди торпедного відділення

Конец Євген Григорович

Командир відділення протичовнового озброєння

Черноусов Артем Юрійович

Механік зенітно-ракетної команди

Мачалкін Вадим Валерійович

Старший моторист моторного відділення

Сулімов Іван Олегович

електрик електронавігаційної команди

Сінгаєвській Ігорь Олександрович

рульовий, рульового відділення

Зімін Олександр Олександрович

Командир радіотелефонного відділення команди засекречувального зв’язку

Паламарчук Олександр Володимирович

Командир артилерійського відділення артилерійської команди

Тітов Павло Олександрович

Командир моторного відділення

Широв Дмитро Павлович

Старшина команди бойового управління