Військова частина А0702 / Дезертири та зрадники


Адаменко Євген Анатолійович

Заступник командира загону

Швець Руслан Олександрович

Заступник командира загону з виховної роботи

Лузан Костянтин Федорович

Начальник штабу - перший заступник командира загону

Єфімов Володиир Сергійович

Заступник начальника штабу

Мазурчук Артем Володимирович

Командир команди - водолазний спеціаліст

Яковлєв Андрій Андрійович

Командир групи-водолазний спеціаліст

Останін Євген Юрійович

Командир групи - водолазний спеціаліст

Жеребкін Ілля Геннадійович

Командир навчально-тренувальної команди

Сидоренко Іван Іванович

Командир команди радіотехнічних засобів

Даниловський Антон Юрійович

Командир команди транспортних засобів

Вельчев Олексій Іванович

Командир команди - водолазний спеціаліст

Громов Дмитро Ігорович

Начальник служби матеріально-технічного забезпечення - командир групи

Ажищев Сергій Володимирович

технік команди радіотехнічних засобів

Алексєєв Олександр Миколайович

технік – командир морського катера команди підводних засобів

Анохіна Ольга Панасівна

начальник медичного пункту

Антонов Юрій Петрович

інструктор команди спеціальних операцій

Артемов Артем Миколайович

технік навчально-тренувальної команди

Базилєв Олександр Ігорович

технік команди радіотехнічних засобів

Блаженко Кирил Васильович

інструктор команди спеціальних операцій

Волошин Вадим Олександрович

інструктор команди спеціальних операцій

Волошин Сергій Іванович

технік групи матеріально-технічного забезпечення

Голубев Віталій Євгенович

технік команди підводних засобів

Гринчак Петро Михайлович

технік команди транспортних засобів

Євтушенко Роман Борисович

технік команди спеціальних операцій

Жуков Андрій Миколайович

технік групи матеріально-технічного забезпечення

Злочевський Максим Валерійович

інструктор команди спеціальних операцій

Іваненко Анатолій Володимирович

технік команди підводних засобів

Каракешишев Василь Олександрович

технік команди підводних засобів

Кисельов Галина Володимирівна

діловод групи секретного документального забезпечення

Кудян Євген Дмитрович

інструктор команди спеціальних операцій

Кузьмінова Наталя Олексіївна

начальник групи секретного документального забезпечення

Куртасанов Руслан Енверович

командир морського катера команди транспортних засобів

Лавров Олексій Олексійович

інструктор команди спеціальних операцій