Військова частина А0669 / стр. 5 из 7 / Дезертири та зрадники


Федяшин Олексій Віталійович

Головний сержант – командир міномету мінометного взводу мінометної батареї

Гагін Олександр Сергійович

Старший навідник міномету мінометного взводу мінометної батареї

Іванов Сергій Юрійович

Номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї

Босенко Євген Олександрович

Старший водій мінометного взводу мінометної батареї

Соколовський Олег Сергійович

Командир міномету мінометного взводу мінометної батареї

Муратов Андрій Васильович

Номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї

Голіков Олександр Анатолійович

Командир міномету мінометного взводу мінометної батареї

Захаров Кирил Євгенович

Навідник мінометного взводу мінометної батареї

Грачов Максим Олегович

Номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї

Шинкарук Андрій Миколайович

Командир відділення мінометного взводу мінометної батареї

Широков Андрій Андрійович

Оператор-топогеодезист мінометного взводу мінометної батареї

Бондар Ярослав Євгенович

Водій - електрик мінометного взводу мінометної батареї

Абрамов Сергій Вікторович

Головний сержант – командир міномету мінометного взводу мінометної батареї

Санглібаєв Дмитро Олександрович

Старший навідник мінометного взводу мінометної батареї

Іващенко Валерій Геннадійович

Номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї

Марабян Артур Віталійович

Навідник мінометного взводу мінометної батареї

Земцов Андрій Борисович

Номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї

Януш Ілля Андрійович

Водій мінометного взводу мінометної батареї

Шморік Костянтин Вікторович

навідник мінометного взводу мінометної батареї

Бакаєв Дмитро Сергійович

Номер обслуги мінометного взводу мінометної батареї

Бородін Олексій Миколайович

Водій мінометного взводу мінометної батареї

Чудюк Руслан Васильович

Головний сержант протитанкового взводу

Кучерявий Віктор Сергійович

Старший оператор протитанкового відділення протитанкового взводу

Кобзев Микола Миколайович

Оператор протитанкового відділення протитанкового взводу

Альшевський Олексій Олександрович

Командир протитанкового відділення протитанкового взводу

Маркевич Михайло Олександрович

Оператор протитанкового відділення протитанкового взводу

Поздняков Андрій Анатолійович

Водій протитанкового відділення протитанкового взводу

Фролов Сергій Леонідович

Командир гранатометного відділення протитанкового взводу

Газарян Валерій Євгенович

Номер обслуги гранатометного відділення протитанкового взводу

Дегтярьов Олександр Олександрович

Водій гранатометного відділення протитанкового взводу

Мудрий Віктор Стефанович

Головний сержант зенітно-ракетного взводу

Сінченко Володимир Юрійович

Стрілець – зенітник зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу

Головков Олексій Олексійович

Стрілець – зенітник зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу

Кляхін Олексій Миколайович

Стрілець – зенітник зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу

Юрась Анатолій Олександрович

Стрілець – зенітник зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу