Військова частина А0669 / Дезертири та зрадники


Саєнко Олександр Олександрович

командир батальйону

Фомін Дмитро Дмитрович

заступник командира батальйону

Ніжников Андрій Валерійович

НШ – перший заступник командира батальйону

Вдовін Віктор Вікторович

Заступник начальника штабу

Еміржанов В’ячеслав Гаджикулійович

Заступник НШ з мобілізаційної роботи

Євсєєв Сергій Степанович

Заступник командира батальйону з тилу - начальник тилу

Пузанов Сергій Олександрович

Начальник інформаційно-аналітичної групи

Дворак Олег Євгенович

Начальник служби РАО

Стельмах Василь Леонідович

Начальник автомобільної та бронетанкової служби

Костирін Андрій Васильович

Заступник командира батальйону з тилу – начальник тилу

Новацький Віктор Степанович

Начальник продовольчої та речової служби

Гальченко Олег Михайлович

Командир роти морської піхоти

Комаров Іван Васильович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Кадиков Андрій Сергійович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Безруков Дмитро Сергійович

Командир роти морської піхоти

Заброда Олексій Ігорович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Ільїнов Олексій Васильович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Астапович Олександр Миколайович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Ткаченко Володимир Володимирович

Командир роти морської піхоти

Бордіян Федір Федорович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Панов Артур Юрійович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Толстоногов Ігор Володимирович

Командир взводу морської піхоти роти морської піхоти

Пономаренко Сергій Миколайович

Командир мінометної батареї

Ізвеков Павло Сергійович

Командир взводу управління мінометної батареї

Окольничий Сергій Сергійович

Командир мінометного взводу мінометної батареї

Лисак Олександр Олександрович

Командир протитанкового взводу

Сабівчак Віталій Володимирович

Командир зенітно-ракетного взводу

Чабанюк Олександр Вікторович

Начальник зв’язку – начальник вузла

Пирожок Олександр Олексійович

Командир роти забезпечення

Щербакова Марія Юріївна

Оператор інформаційно-аналітичної групи

Лемещенко Ірина Михайлівна

Начальник групи секретно-документального забезпечення

Пирожок Ганна Олегівна

Спеціаліст – оператор служби захисту інформації

Жаворонков Геннадій Юрійович

Технік технічної частини