Військова частина А0248 / Дезертири та зрадники


Банников Руслан Олексійович

моторист моторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Бровка Олександр Володимирович

старший моторист моторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Бруяка Олександр Володимирович

старшина мінної команди артилерійської та мінно-торпедної бойової частини

Гафаров Редван Рустемович

старшина команди реактивної артилерійської батареї артилерійської та мінно-торпедної бойової частини

Горбенко Андрій Петрович

старшина радіотелеграфної команди бойової частини зв’язку

Денисов Олексій Миколайович

електрик бойової частини штурманської

Деренський Іван Дмитрович

машиніст трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Дерменжи Степан Вікторович

старший радіометрист радіотехнічної команди радіотехнічної бойової частини

Іващенко В’ячеслав Михайлович

командир відділення радіотехнічної команди радіотехнічної бойової частини

Косигін Євген Анатолійович

командир відділення моторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Лавров Микола Юрійович

старшина моторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Мар’ян Олексій Васильович

командир відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Машкара Павло Павлович

начальник групи телеграфного засекреченого зв’язку бойової частини зв’язку

Медведєв Павло Сергійович

радіометрист зенітної артилерійської команди артилерійської та мінно-торпедної бойової частини

Міхайлечко Владислав В’ячеславович

старший мінер мінної команди артилерійської та мінно-торпедної бойової частини

Мурзін Володимир Сергійович

моторист моторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Новосьолов Андрій Геннадійович

старшина зенітної артилерійської команди артилерійської та мінно-торпедної бойової частини

Овсяніков Андрій Сергійович

командира відділення бойової частини штурманської

Остапук Олександр Васильович

командир відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Піддуда Андрій Борисович

старший баталер команди постачання

Плохіх Сергій Вікторович

старший боцман боцманської команди

Сконцей Ігор Михайлович

старший спеціаліст

Стасишен Андрій Володимирович

головний старшина корабля

Терещенко Олександр Яковлевич

моторист моторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Шишкін Артем Павлович

начальник сигнальної групи бойової частини зв’язку

Шишкін Павло Павлович

радіотелеграфіст радіотелеграфної команди бойової частини зв’язку

Макогон Олександр Петрович

Командир електротехнічної групи електромеханічної бойової частини