Військова частина А0247 / стр. 2 из 2 / Дезертири та зрадники


Крупенко Микола Михайлович

боцман боцманської команди

Лавринець Владислав Геннадійович

кок команди постачання

Лапін Сергій Анатолійович

командир радіотелеграфного відділення команди засекречувального зв’язку бойової частини зв’язку

Макаров Руслан Михайлович

старший машиніст трюмного відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Маліновський Микита Валерійович

інструктор електромеханічної бойової частини

Молоджанов Сергій Сергійович

старший кок команди постачання

Осадченко Андрій Сергійович

старший механік команди засекречувального зв’язку бойової частини зв'язку

Пархоменко Павло Олександрович

командир котельного відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Печеника Сергій Олександрович

старшина команди радіорозвідки групи радіорозвідки радіотехнічної бойової частини

Пономарьов Антон Валерійович

старший сигнальник сигнального відділення бойової частини зв’язку

Радченко Дмитро Вікторович

старшину команди космічного зв’язку бойової частини зв’язку

Росінський Олександр Миколайович

механік команди засекречувального зв’язку бойової частини зв’язку

Руденко Максим Сергійович

старший радіометрист радіотехнічної команди радіотехнічної бойової частини

Садиков Ельдар Ахатович

старшина електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Свіда Ярослав Сергійович

гідроакустик гідроакустичної команди радіотехнічної бойової частини

Сіньков Борис Миколайович

механік команди засекречувального зв’язку бойової частини зв’язку

Суділовський Ігор Юрійович

сигнальник сигнального відділення бойової частини зв’язку

Суф’янов Сінавер Рустемович

машиніст котельного відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Тимошин Ілля Леонідович

головний боцман – старшина боцманської команди

Ткаченко Олександр Миколайович

старшина гідроакустичної команди радіотехнічної бойової частини

Фещук Андрій Ростиславович

старшина команди постачання

Хижняков Олексій Анатолійович

командир зенітного ракетного відділення ракетно-артилерійської бойової частини

Хільченко Максим Сергійович

електрик електронавігаційної групи бойової частини штурманської

Щербак Дмитро Олександрович

старшина електромоторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Янголь Юрій Володимирович

старшина рульової команди бойової частини штурманської