Військова частина А0247 / Дезертири та зрадники


Чиханцов Павло Миколайович

Заступник командира корабля з виховної роботи

Шевчук Віктор Євгенович

Помічник командира корабля з постачання

Шинкаренко Артур Дмитрович

Командир електронавігаційної групи бойової частини штурманська

Зволікевич Володимир Миколайович

Командир ракетно-артилерійської бойової частини

Гавриленко Віктор Григорович

Командир електромеханічної бойової частини

Островський Руслан Гаджийович

Командир електромоторної групи

Алєксєєв Петро Петрович

Командир електротехнічної групи

Гурбанський Олександр Анатолійович

Командир радіотехнічної бойової частини

Пархомов Валентин Миколайович

Командир групи радіорозвідки радіотехнічної бойової частини

Кукушкін Костянтин Олександрович

Командир групи спеціального озброєння радіотехнічної бойової частини

Бегун Володимир Вікторович

начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки – технік

Братерський Сергій Володимирович

моторист електромоторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Брєдіхін Станіслав Сергійович

старший оператор зенітного ракетного відділення ракетно-артилерійської бойової частини

Васькевич Андрій Леонідович

старший оператор команди радіорозвідки групи радіорозвідки радіотехнічної бойової частини

Головкін Євген Олександрович

радіотелеграфіст радіотелеграфної команди бойової частини зв’язку

Гордієнко Микола Сергійович

радіотелеграфіст радіотелеграфної команди бойової частини зв’язку

Гузенко Микола Миколайович

старший механік команди засекречувального зв’язку бойової частини зв’язку

Демаков Дмитро Андрійович

старший електрик електронавігаційної групи бойової частини штурманської

Депутович Станіслав Сергійович

старший механіка команди космічного зв’язку бойової частини зв’язку

Дєєв Віктор Олегович

марсовий боцманської команди

Єсипенко Микола Миколайович

старшина радіотехнічної команди групи спеціального озброєння радіотехнічної бойової частини

Єчин Костянтин Євгенійович

старший машиніст трюмного відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Жарко Андрій Степанович

старшина електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Закасовський Олексій Володимировича

оператор зенітного ракетного відділення ракетно-артилерійської бойової частини

Звада Дмитро Олександрович

старший кулеметник артилерійської команди ракетно-артилерійської бойової частини

Кисельов Олександр Миколайович

старшина трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частин

Ковтун Станіслав Вікторович

баталер команди постачання

Колодій Олександр Миколайович

старший радіотелеграфіст радіотелеграфного відділення команди засекречувального зв’язку бойової частини зв’язку

Компанієць Юрій Геннадійович

моторист електромоторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини військової частини

Копилов Сергій Сергійович

старшина електромоторної команди електромоторної групи електромеханічної бойової частини

Корчевський Володимир Леонідович

головний старшина корабля

Косяк Роман Миколайович

командир компресорного відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини

Кратій Анатолій Анатолійович

електрик електротехнічної команди електротехнічної групи електромеханічної бойової частини

Кропивницький Володимир Вікторович

командир трюмного відділення трюмно-котельної команди електромеханічної бойової частини